Dolce&Gabbana Light Blue Discover Vulcano Pour Homme Toaletná voda pre mužov 125 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

1x
Kód produktu: 42693 Nie je skladom Strážiť produkt 21,37
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Dolce&Gabbana Light Blue Discover Vulcano Pour Homme Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Discover Vulcano je inšpirovaný ostrovom Vulcano, ktorý je známy bahennými kúpeľmi a dymiacim kráterom. Vôňa v charakteristickom flakóne je limitovaná edícia zamarená na letné obdobie roku. Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Discover Vulcano je výbušná citrusová vôňa podtrhnutá orientálnymi drevinami.

Hodnotenie 1.0

(hodnotené 1x)

  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

kaja

dal mi ju syn, mam panske vone rada, ale toto je fakt len taky oblacik.....ja by som zanu tolko nedala

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: