DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection Darčeková kazeta toaletná voda 50 ml + sprchovací gél 100 ml + otvárak na fľaše

Skladom   |  (ID: 131125)
11,33
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Premýšľate, čím obdarovať syna alebo vnuka na Vianoce, narodeniny, sviatok alebo za vysvedčenie? Doslova trefou do čierneho je toaletná voda DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection! Cool čierna kovová krabička ukrýva modernú chlapčenskú toaletnú vodu, sprchovací gél ak tomu ešte otvárač na fľaše. To všetko evokuje komiksového hrdinu Batmana, ktorého poznáme, čuduj sa svete, od roku 1939.

Batman je skrytá identita miliardára Bruce Wayna, ktorý ako malý videl vraždu svojich rodičov, čo ho neskôr viedlo k boju proti zločinom v prestrojení za netopierieho muža. Batman nemá žiadne nadprirodzené schopnosti, ale využíva svoju genialitu, telesné zdatnosti, znalosti bojového umenia a detektívok; bohatstvo a vyspelé technológie. Ako teda uznáte, inšpirácia Batmanom, aj prostredníctvom kozmetiky, môže byť pre jeho obdivovateľov prínosná.

Čím láka DC Comics Batman Dark Knight Fragrance Collection?

  • perfektný darček pre chlapcov,
  • štartovacia sada vône a kozmetiky,
  • s motívom superhrdinu Batmana,
  • nedráždivé vonné zloženie – na každý deň.

Kozmetika pre superhrdinu školského veku

Spoločnosť DC Comics pôsobí už od roku 1934. Odvtedy obohatila svet o komiksové superhrdinu, ku ktorým patria Superman, Aquaman, Batman, Wonder Woman či Green Arrow. V každej generácii si nájdu nových priaznivcov. Aspoň niektorého z nich bude určite poznať aj vaše dieťa. Preto ho potešte kozmetikou značky DC Comics. Skvelým tipom je darčeková kazeta DC Comics Batman Dark Knight s toaletnou vodou, sprchovacím gélom a otváračom na fľaše. Jej obsah aj atraktívne čierne balenie ocení každý dospievajúci.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest