Christian Dior Addict Lip Maximizer Hydratačný a vyplňujúci lesk na pery pre ženy 6 ml Odtieň 012 Rosewood

s trblietkami, ružová, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150942)
36,43
Doručíme
K osobnému odberu

s trblietkami, ružová, Prírodný

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 150940)
32,76

bez trblietok, ružová, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150948)
35,09

s trblietkami, ružová, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150945)
32,02

bez trblietok, červená, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150946)
33,46

bez trblietok, ružová, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150947)
35,00

s trblietkami, ružová, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150943)
32,10

bez trblietok, červená, Prírodný

          
Skladom   |  (ID: 150944)
31,10

Popis produktu

Christian Dior je príbeh osudom ťažko skúseného človeka, ktorému naplánovali kariéru diplomata a on urobil „revolúciu“ v módnom a kozmetickom priemysle. Významný zlom v kariére začína v momente, keď ukáže svoje módne návrhy francúzskej smotánke a to je jeho vstupenka do módneho priemyslu.

Christian Dior sa objavil na módnom nebi a okamžite zažiaril

Stačilo zobrať nožnice, skrátiť sukne a oslobodiť nohy Francúzok. Slovné spojenie „New Look“ si našlo miesto v slovníku práve vďaka Diorovi, ktorý svojou kvetinovou kolekciou poslal nevkusné vojnové oblečenie pre dámy do „módneho neba“. Kolekcia New Look obstála aj na audiencii u anglickej kráľovnej a fascinovala New York.

Šokoval vo svete módy a rovnaký triumf sa mu podaril vo voňavkárskom a kozmetickom priemysle. Francúzska značka Christian Dior ponúka sýte orientálne aj svieže vône, moderné experimenty i osvedčenú klasiku pre svojich konzervatívnych zákazníkov. V portfóliu značky Christian Dior nájdete tiež špičkové produkty pre starostlivosť o pleť a dekoratívnu kozmetiku, všetko navrhnuté s využitím najmodernejších vedeckých poznatkov a v spolupráci so svetovými vizážistami a módnymi návrhármi.

Dnes je pre nás značka Christian Dior symbolom kvality a luxusu.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Addict patrí spolu s J'adore dlhodobo k najobľúbenejším a najpredávanejším vôňam značky Dior. Je to zmyselná nočná vôňa, ktorá vás zvedie hneď, akonáhle k nej privoniate.


Vlastne nie, musím sa poopraviť: prvé tóny, ktoré ucítite po nanesení Addict na kožu (na papieriku ju neskúšajte, k rozvoňaní potrebuje teplo), sú trochu ostré. S hodnotením minútku dve počkajte. Potom sa totiž začnú objavovať zložky, ktoré tvoria jadro tejto úžasnej vône: vanilka, tonka, santal a biele kvety, a tiež horká čokoláda. Nie je uvedená v zložení a všetci ju necítia, ale veľa zákazníčok tvrdí, že Addict v sebe čokoládu jednoducho má. Tmavú, zamatovú a korenistú. Aj vanilka v ňom vonia temne; aj tie biele kvety podliehajú nočné nálade a nežiaria, nechávajú prehovoriť len svoju zvodnú opojnosť.


Addict je pre pôžitkárky, ale nie pre tie, ktoré jedia torty so šľahačkou a zapíjajú ich vanilkovými koktaily, skôr pre tie, ktoré si otvoria čokoládu čiernu ako noc, prisladenú len štipkou trstiny a kúskom vanilky, ak tomu povaľujú v ústach nejakú drahšie whisky alebo koňak.


Počítajte s tým, že Addict je ťažký a výrazný. Noste ho na večer, na rande, k pekným šatám, a aplikujte ho s citom.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest