Christian Dior Addict Lip Maximizer Lesky na pery pre ženy

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Christian Dior Addict Lip Maximizer Lesky na pery kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Addict patrí spolu s J'adore dlhodobo k najobľúbenejším a najpredávanejším vôňam značky Dior. Je to zmyselná nočná vôňa, ktorá vás zvedie hneď, akonáhle k nej privoniate.


Vlastne nie, musím sa poopraviť: prvé tóny, ktoré ucítite po nanesení Addict na kožu (na papieriku ju neskúšajte, k rozvoňaní potrebuje teplo), sú trochu ostré. S hodnotením minútku dve počkajte. Potom sa totiž začnú objavovať zložky, ktoré tvoria jadro tejto úžasnej vône: vanilka, tonka, santal a biele kvety, a tiež horká čokoláda. Nie je uvedená v zložení a všetci ju necítia, ale veľa zákazníčok tvrdí, že Addict v sebe čokoládu jednoducho má. Tmavú, zamatovú a korenistú. Aj vanilka v ňom vonia temne; aj tie biele kvety podliehajú nočné nálade a nežiaria, nechávajú prehovoriť len svoju zvodnú opojnosť.


Addict je pre pôžitkárky, ale nie pre tie, ktoré jedia torty so šľahačkou a zapíjajú ich vanilkovými koktaily, skôr pre tie, ktoré si otvoria čokoládu čiernu ako noc, prisladenú len štipkou trstiny a kúskom vanilky, ak tomu povaľujú v ústach nejakú drahšie whisky alebo koňak.


Počítajte s tým, že Addict je ťažký a výrazný. Noste ho na večer, na rande, k pekným šatám, a aplikujte ho s citom.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: