Carner Barcelona Woody Collection El Born Parfumované vody

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Nechajte sa uniesť jedinečnou atmosférou Barcelony so značkou Carner Barcelona, ktorú v roku 2009 založila Sara Carner. Značka, ktorá našla svoju inšpiráciu v kráse Stredomoria a v architektúre Barcelony aj v spôsobe života miestnych obyvateľov, svet obohacuje o vône. Vonné kompozície Carner Barcelona sú opisované ako originálne a osobité a sú založené na výnimočnej práci naozajstných majstrov svojho remesla.

Jedinečné vône Carner Barcelona

Luxusné španielske niche parfumy si vás získajú nie len svojimi neobyčajnými vonnými kompozíciami, ale aj svojimi flakónikmi. Elegantné sklenené fľašky symbolizujú ducha Barcelony a spojenie čiernej a bielej farby odkazuje na štýl života pozdĺž Stredozemného mora, ktorý smeruje k jednoduchosti. Pozornosť si zaslúžia aj uzávery flakónikov. Tie sú vyrobené z dreva pochádzajúceho z európskych lesov a sú ručne vyrábané a ryté v Barcelone.

Značka Carner Barcelona prevonia váš deň

Chcete aj vy na vlastnej koži pocítiť výnimočnosť vôní tejto značky? Vyskúšajte napríklad unisex parfumovú vodu Carner Barcelona Woody Collection Palo Santo. Vôňa z roku 2009 sa prebúdza spojením paliny a rumu. Srdce je naplnené tonkou, hrejivým guajakovým drevom a mliekom a záver patrí triu vetivera, santalového dreva a sladkému nádychu vanilky.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Ester
Recenzia nakupujúceho - Elnino.sk

Okoštovala som vzorky Woody kolekcie Carner Barcelona a môžem s nadšením skonštatovať, že ma všetky jedna za druhou dostali do kolien... Táto značka NICHE parfémov ma maximálne uspokojila, až nadchla: jeden parfém má lepší, ako druhý, a čo horšie pre moju peňaženku, 4 z nich chcem nutne vo veľkom balení, lebo sa mi načisto omotali okolo nosa a vyvolali okamžitú závislosť! Konkrétne Palo Santo, Rima, Costarella a tento El Born...

  • Hutná "chumlajúca" medovo-vanilkovo-balzamická symfónia ideálna do chladnejších dní neskorej jesene a zimy! Tekutý nektár, kde hlavnú rolu hrá opojný sladký med, obtekajúci vanilkové struky, benzoin, peru balzam a zelenú angeliku, pôsobí jednak opojne a zároveň "konejšivě", upokojujúco... Krásny parfém pre komorné, intímne chvíle s milovaným pri praskajúcom krbe napríklad!
  • -
Ester
Recenzia nakupujúceho - Elnino.sk

Odporúčam veľmi rada - nádherný NICHE voňavý skvost so skvelou tak intenzitou, ako aj výdržou! Určite vyskúšajte všetky parfémy tejto značky, jeden famóznejší, ako druhý!

  • Kúpila som si vzorky Woody (drevitej) kolekcie Carner Barcelona a môžem s nadšením skonštatovať, že ma všetky tieto vône jedna za druhou dostali do kolien... Toto je famózna značka NICHE parfémov, som do nebies unesená, jeden parfém lepší, ako druhý, všetky sú tak úžasne skomponované a čo horšie pre moju peňaženku, všetky budem chcieť vo veľkom balení, vzorka mi isto nebude stačiť... Keď som ich všetky poskúšala, tieto ma tak uchvátili a naplnili, že už nemám chuť na nič iné...
  • Na Fragrantice je EL BORN opísaná ako orientálne-kvetinová vôňa...ja by som ju opísala ako vanilkovo-balzamikovo-medovú vôňu, kde hlavné zložky sú vanilka, med a benzoin a menej výrazné peru-balzam, angelika a santal... Tóny od najvýraznejšej po najmenej výrazné sú balzamikové/vanilkové/púdrové/medové/sladké/mošusové... Nádherne harmonicky zapracovaný med s ostatnými zložkami, málokedy mi tak lahodí med nosu, lebo vonia často v štýle: starý, ťažký, ulepený a podobne, ale toto je medová sonáta! Podľa mňa jednoznačne dámska vôňa.
  • -

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest