Získajte tuhý korektor Gabriella Salvete k dekoratívnej kozmetike na tvár nad 8 €!

Carner Barcelona Latin Lover Parfumovaná voda 100 ml unisex

Popis produktu

Nechajte sa uniesť jedinečnou atmosférou Barcelony so značkou Carner Barcelona, ktorú v roku 2009 založila Sara Carner. Značka, ktorá našla svoju inšpiráciu v kráse Stredomoria a v architektúre Barcelony aj v spôsobe života miestnych obyvateľov, svet obohacuje o vône. Vonné kompozície Carner Barcelona sú opisované ako originálne a osobité a sú založené na výnimočnej práci naozajstných majstrov svojho remesla.

Jedinečné vône Carner Barcelona

Luxusné španielske niche parfumy si vás získajú nie len svojimi neobyčajnými vonnými kompozíciami, ale aj svojimi flakónikmi. Elegantné sklenené fľašky symbolizujú ducha Barcelony a spojenie čiernej a bielej farby odkazuje na štýl života pozdĺž Stredozemného mora, ktorý smeruje k jednoduchosti. Pozornosť si zaslúžia aj uzávery flakónikov. Tie sú vyrobené z dreva pochádzajúceho z európskych lesov a sú ručne vyrábané a ryté v Barcelone.

Značka Carner Barcelona prevonia váš deň

Chcete aj vy na vlastnej koži pocítiť výnimočnosť vôní tejto značky? Vyskúšajte napríklad unisex parfumovú vodu Carner Barcelona Woody Collection Palo Santo. Vôňa z roku 2009 sa prebúdza spojením paliny a rumu. Srdce je naplnené tonkou, hrejivým guajakovým drevom a mliekom a záver patrí triu vetivera, santalového dreva a sladkému nádychu vanilky.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: