Biolage Clean Reset Normalizing Čistiaci šampón pre všetky typy vlasov pre ženy 250 ml

          
Skladom   |  (ID: 59086)
10,00
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Rozmaznávajte svoje vlasy a vlasovú pokožku prírodnou kozmetikou Biolage! Jej odborníci dokážu vytvoriť jemné receptúry pre všetky vlasové problémy. Pri miešaní ovocných, bylinných, kvetinových a olejových zložiek využívajú princípy tradičnej aromaterapie, aby prispeli aj k zlepšeniu nálady používateľov. Nikdy netestujú na zvieratách. Vlasová kozmetika Biolage obstála v skúške času, medzi kaderníckymi profesionálmi z celého sveta aj bežnými používateľmi. Určite sa stane aj vašou obľúbenkyňou.

Biolage: Pre prirodzenú krásu vlasov - na dotyk aj pri pohybe

Značka Biolage vznikla v roku 1990 z iniciatívy kaderníka a podnikateľa Arnieho Millera, ako prírodný rad prestížnej americkej značky Matrix. Od samotného počiatku sa inšpirovala prírodnými zložkami, najmä rastlinnými látkami. Okamžite zaujala aj svojím bielym balením a charakteristickou vôňou. Dnes je podnik Biolage celosvetovým lídrom v profesionálnej starostlivosti o vlasy, ktorú stále posúva tým, že ponúka vysoko výkonné produkty na úrovni salónov a z prírodných zdrojov. Značka Biolage sa zaväzuje neustále zlepšovať svoje receptúry aj celkovú udržateľnosť. Všestranne minimalizuje svoj dopad na životné prostredie.

Tipy na produkty značky Biolage

Medzi bestsellery značky Biolage patrí šampón Bamboo Fiberstrong. Je ideálny pre oslabené a krehké vlasy, ktoré sú ohrozené lámavosťou. Vďaka špeciálnemu zloženiu posilnenému o bambusový extrakt a patentovanú zložku Intra-Cylane™ dokáže opraviť a dopomôcť k vitalite poškodených vlasových vláken, ktoré sa potom lepšie regenerujú. Žiadané sú rovnako aj ďalšie špeciálne šampóny Biolage: pre farbené vlasy, na neutralizáciu žltých tónov, na zväčšenie objemu, na uhladenie nepoddajných vlasov, s keratínom, proti lupinám, s extra dávkou hydratácie po opaľovaní... Ženy si obľúbili aj kondicionér na rednúce vlasy Biolage Full Density. Vyberte si ten pravý vlasový prípravok Biolage a tešte sa zo zdravších, silnejších a odolnejších vlasov.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest