Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Popis produktu

S vôňou Girls Can Say Anything budete vždy cool a sexi. Nebojte sa vyjadriť svoj názor, ani ten najsmelejší! Dievčenská parfumovaná voda Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything vstúpila na trh v roku 2019 ako vôňa hlasajúca slobodu. Je určená predovšetkým na jarné a letné denné príležitosti. Nasledovala vôňu Girls Can Do Anything z roku 2018, taktiež založenú na mestskom neformálnom životnom štýle.

Sýta vôňa ambry a vanilky

Mladistvý parfum Girls Can Say Anything z dielne parfuméra Quentina Bische otvárajú kvetinové akordy kosatca a pivonky. Strednú vrstvu napĺňajú elegantné tonkové bôby a základ ambra, hrejivá jantárová živica, spolu s vanilkou, pižmom a lesnou vôňou paprade. Celkový charakter vône je fougere-kvetinový. Ambre, ktorá jej vládne, sa hovorí aj Organický frahokam, Slzy slnka, Tigrova duša, Stuhnutý med, Skamenelé svetlo, Okno do minulosti či Severské zlato. Vonné dielo Girls Can Say Anything prezentuje parfumové tradície v novodobom poňatí.

Vonný doplnok mileniálky

Parfumovaná voda Girls Can Say Anything spĺňa všetky nároky na moderný vonný doplnok pre mileniálky — nezávislé ženy, ktoré chcú svoju zaujímavú kariéru čo najlepšie prepojiť so smysluplným prežívaním voľného času. Veľmi dobre nakladajú aj so svojím ženským čarom. Ani pri návale pracovných úloh nezabúdajú na potešenie z netradičnej vône. Ak ste sa v týchto slovách našli, Girls Can Say Anything je práve pre vás!

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 4x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Kristína

Táto značka ma nádherné a veľmi dlho trvajúce vône. Odporúčam všetkými desiatimi.

  • dlhotrvajúca príjemná dobrá cena
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: