Revolution Haircare London Vitamin C Shine & Gloss Conditioner Kondicionér pre lesk vlasov pre ženy 250 ml

          
Skladom   |  (ID: 156942)
6,25
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Doprajte si šetrnú a zároveň účinnú vlasovú starostlivosť Revolution Haircare London! Nadchne vás, či už chcete oživiť tón vašich vlasov, alebo sa zamerať na ich hĺbkovú obnovu. Značka sa snaží ľuďom prinášať najnovšie kozmetické prísady, technológie aj textúry za dostupné ceny.

Revolution Haircare London: Vegánska vlasová kozmetika

Značka vlasovej kozmetiky Revolution Haircare London je súčasťou spoločensky zodpovednej spoločnosti Revolution Beauty London. V ich prípravkoch nefigurujú živočíšne prísady, ale iba osvedčené prírodné ingrediencie ako je kyselina hyalurónová, kofeín, kyselina salicylová, vitamín C či provitamín B5. Značka zároveň svoje produkty netestuje na zvieratách, takže ich môže oficiálne označovať vegánskymi certifikátmi.

Slávne tónovacie farby aj ďalšie prípravky Revolution Haircare London

Žiadaným produktom značky Revolution Haircare London je farba na vlasy pre blondínky Tones For Blondes. Vyhovie všetkým ženám, ktoré bažia po farebných vlasoch bez nutnosti odfarbovania. Vlasový porast sa tak nezničí peroxidom a navyše získa jemnosť a lesk. Tónovacia farba na oživenie vzhľadu blond vlasov vydrží 2-15 umytí. Páči sa vám modrá, zelená, ružová, fialová či sivá farba? Pre ženy s tmavými vlasmi je určená podobná farba Revolution Haircare London Tones For Brunettes. Najviac letí zelený, ružový, fialový, oranžový, červený a modrý odtieň. Ženy s poškodenými či suchými vlasmi sa môžu s plnou dôverou zveriť kondicionéru Revolution Haircare London Plex 5 Bond Plex. Prípravok vyživuje a posilňuje štruktúru vlasov od pokožky, do ktorej preniká. Súbežne vlasy regeneruje a pomáha im získať stratený jas. Vyskúšajte aj vyspelé šampóny, krémy, masky či styling na vlasy Revolution Haircare London.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest