Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Ralph Lauren Polo Ultra Blue Toaletná voda pre mužov 125 ml

Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 82623)
49,99
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Ralph Lauren Polo Ultra Blue pre moderného muža vstúpila na trh vo februári 2018. Inšpiroval ju kolektívny jazdecký šport pólo, ktorý vznikol v Perzii snáď už v 6. storočí pred naším letopočtom. Sviežu vôňu v športovo-elegantnom štýle charakterizuje netradičná zmes citrusov a solí. Vôňa Polo Ultra Blue osloví muža, ktorý si zakladá na svojom vkuse a chce byť v každej situácii upravený do posledného detailu.

Citrusovo-slaná vôňa

Parfum Ralph Lauren Polo Ultra Blue má energický úvod v podobe citrusovej kompozície tvorenej citrónom, cedrátom a citrónovou verbenou, zasypanou lístkami bazalky. V srdci sa rozoznejú mužné minerálne tóny a dominantná zmes ambertonic, v základe zase pižmo a chladné akordy soli. Toaletná voda Polo Ultra Blue vás vzpruží kedykoľvek to budete potrebovať. Vkusnú modrú fľaštičku so strieborným uzáverom a vyobrazeným hráčom póla môžete vďaka jej praktickosti nosiť neustále pri sebe. Pre celodenný účinok opakujte aplikáciu vône asi po 4 hodinách.

Čo je to ambertonic?

Ambertonic je aromatická zmes, ktorú si v roku 2014 patentovala spoločnosť IFF. Ambertonic, dominantná zložka pánskej toaletnej vody Ralph Lauren Polo Ultra Blue, je charakterizovaný príjemnou suchou jantárovo-drevitou vôňou so sladkými, pižmovými, korenenými a púdrovými podtónmi. Vôňa s prevahou ambertonicu je nositeľná celoročne, cez deň aj večer. Stelesňuje tak dokonalý pánsky vonný doplnok.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: