Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

PAYOT Pâte Grise Nočný krém na problematickú pleť pre ženy 50 ml poškodená krabička

Nie je skladom   |  (ID: 121591)
16,56
Skladom   |  (ID: 103916)
22,70

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 103950)
23,60

Popis produktu

Bojujte s problematickou pleťou? Vyhrajte boj nad vyrážkami vďaka produktom radu PAYOT Pate Grise. Tento rad prináša účinné a kvalitné produkty určené pre pleť, na ktoré sa občas objavujú vyrážky. Tieto produkty, ktorých zloženie vychádza zo skúseností doktorky Nadie Payot, zmiešanú až mastnú pleť hĺbkovo čistia a zmatňujú. Súčasťou radu je napríklad čistiaci gél, pleťová maska, hydratačný krém alebo čistiace mlieko.

Starostlivosť o aknóznu pleť s radom PAYOT Pate Grise

Základom starostlivosti o pleť je kvalitný krém. Vyskúšajte hydratačný a zmatňujúci pleťový krém pre ženy Payot Pate Grise Moisturising Matifying Care, ktorý redukuje tvorbu kožného mazu a zmatňuje pleť. Krém so zamatovo jemnou textúrou navyše obsahuje výťažky z čílskej mäty a ružového ovocia, ktorý pleť zjemňuje a zmenšuje póry. Na mieru potrebám zmiešanej a mastnej pleti je tiež vytvorený pleťový gél Payot Pate Grise Gelée Nettoyante. Tento gél perfektne čistí make-up a ďalšie nečistoty pleti a vďaka obsahu aktívneho uhlia predchádza vzniku čiernych bodiek.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: