Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Nie je skladom   |  (ID: 81223)
50,21

Popis produktu

Parfumovaná voda Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère z roku 2018 je priamo božská vôňa, ktorá oslavuje bájnych olympských bohov. Obsahuje energiu vodného živla, životodárneho slnka a šíreho neba. Všetko je ale zmodernizované, predstavte si nádherné bohyne a charizmatických bohov odených do bielych habitov, ozdobených zlatom, klepot vysokých podpätkov, tetovanie na snedej koži, biele okrídlené auta a všadeprítomný erotický náboj, ktorému neodolá ani pyšný Zeus...

Slano vanilková vôňa pre moderné bohyne

Parfum Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère otvárajú kvety citronovníka doplnené o kvapku hravej klementínky. V srdci vás oslnia slnečné tóny, ktoré kontrastujú s bielymi vodnými kvetinami, jazmínom a leknom. Neodolateľný sladko-slaný základ vytvára symfónia tónov zo šedej ambry, vanilky a soli, zjemnená hebkým dotykom kašmírového dreva. Ponorte sa ako vodná nymfa do bazénu, plného sviežosti!

Antika a grécka mytológia je stále inšpirujúca

Antickí filozofovia, umelci a vedci položili základy našej civilizácie. Tiež grécka mytológia a olymskí bohovia sú stále inšpirujúci. Medzi najznámejších patrí 6 dvojíc: Zeus a Héra; Poseidon a Démétér; Apollón a Artemis; Áres a Afrodita; Hermés a Hestia; Héfaistos a Athéna. Olympanom nie sú cudzie žiadne ľudské vlastnosti, avšak sú zároveň nesmrteľní, tajomní a nevypočítateľní. So smyselnou vôňou Olympéa Aqua Eau de Parfum Légère sa i vy budete cítiť každý deň ako bohyňa.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Lea

-pre mňa z rady Olympea najkrajšia. Nie je tak veľmi sladko-vanilková ako pôvodná a intense, ale napriek tomu sú si veľmi podobné, v tejto je viac citrusovych a slnečných tónov. Nádhera.

  • -krásna vôňa, ktorá má aj výbornú vydrž, flakon to je skvost
  • -nič
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: