Získajte tuhý korektor Gabriella Salvete k dekoratívnej kozmetike na tvár nad 8 €!

Paco Rabanne Invictus Intense Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

2x
Kód produktu: 73878 Nie je skladom Strážiť produkt 44,69
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Paco Rabanne Invictus Intense Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Spojenie sviežosti a zmyselnosti, to je toaletná voda Invictus Intense, na ktorej majú zásluhu Juliette Karagueuzoglou, Anne filp a Dominique Ropion. Toto trio dokázalo vytvoriť neodolateľnú, sexy drevitú vôňu pre mužov s podtónom osviežujúcej morskej soli. Soľ je tiež neoddeliteľnou súčasťou vône Invictus, rovnako ako mužnosť, ktorá sa do vôní premieta.

Drevitá vôňa pre mužov

Spojenie čierneho korenia a pomarančových kvetov uvádza vôňu toaletnej vody Paco Rabanne Invictus Intense. Úvodné tóny sa miešajú s fialkovým korienkom, vavrínom a whisky. Základné tóny toaletnej vody udávajú tóny čiernej ambry spoločne so soľou, ktorá na koži navodzuje pocit dotyku slanej morskej vody. Dizajn toaletnej vody Paco Rabanne Invictus Intense pripomína pohár, je teda viac než isté, že sa práve s touto toaletnou vodou stanete víťazom.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: