Montblanc Femme Individuelle Toaletné vody pre ženy

68x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
22,08
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Žena, ktorá vôňu Mont Blanc Femme Individuelle používa, nikdy nenasleduje iných. Táto žena inštinktívne mení pravidlá a borí predsudky. Žije podľa vlastných pravidiel a je mimoriadne ženská. A taká je aj vôňa Mont Blanc Femme Individuelle - sexi, zmyselná, lahodná a prekvapivá. Je výnimočná v každom ohľade - rovanko ako jej nositeľka. Mont Blanc Femme Individuelle je zvláštnou kombináciou kyslých ríbezlí, korenistej prenikavosti a vanilkovej sladkosti.

Hodnotenie 4.7
  • 97 %zákazníkov odporúča
  • 68hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 68x


Pre mňa top už veľa rokov

Martina

Kúpena na základe recenzii a nesklamala.Som velmi spokojna.Nepoznala som tuto značku a nebanujem...Okolie chváli .

  • Cena
Ester

Jedinečná veselá povznášajúca a zároveň kvalitne spravená vôňa s názorom, mega intenzitou aj výdržou!

  • Ktoré dámy predo mnou vyhodnotili túto vôňu ako krásnu a netuctovú? Bola to väčšina z vás, a mali ste absolútnu pravdu: táto vôňa je priam skvelá a vskutku originálne skomponovaná, jej "sound" sa dá rozoznať bez problémov medzi kopou iných... Toto sa mi stáva často, keď som od začiatku vôňou nadšená, dosť rýchlo ma prestane baviť, stráca hĺbku a začne ma nudiť, no a naopak, tie skvosty, ktoré som spočiatku nemohla ani cítiť alebo som mala k nim len vlažnú emóciu, ma po čase tak nadchnú, že si ich zamilujem a vytvorím si na nich dlhodobú pozitívnu závislosť, takýto obrat k pozitívnu sa mi udial s touto Individuelle aj Femme... Mňám, tie červené ríbezle v soft spicy "náleve" sú tak hravé, veselé, šťavnaté...zobúdzajú vo mne radostnú a povznesenú náladu...cítim pohodu a relax...veľmi rada odporúčam - veľmi kvalitný parfém s názorom, aj skvelou intenzitou a výdržou!
  • -
Ester

Odporúčam mladším dámam, ktoré majú radi ľahké, vzdušné, hravé vône s ovocným akcentom mixnuté s jemne korenistými tónmi!

  • Ako vášnivá zberateľka parfémov, ktorých som si nakopila cez 70 kúskov od výmyslu sveta + navoňaných kopec vzoriek, som bola zvedavá na vône od MontBlanc, veľmi vychválených v recenziách... No a poviem za seba, že žiadne WAU sa nekoná... Konkrétne Individuelle je typ vône podobný charakterom ako Amethyst od Lalique: ríbezle a dominantný ovocný tón s ambrou, pačuli, pižmom a vanilkou na pozadí, ale Amethyst je oveľa špecifickejší a výraznejší, proste famózny a Individuelle iba dobrá... Je to ľahká vzdušná vôňa jednoznačne na jar a leto s ľahkými korenistými tónmi, jemná, nie dotieravá, veselá, hravá, skôr pre mladšie ročníky, určite príjemná...pre mňa však nič zvláštne, výnimočné, nutné vlastniť ju a používať, takže posúvam ďalej... Výdrž a intenzita taká stredná.
  • nie je výnimočná, tak trochu tuctová...

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: