Montblanc Emblem Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 47649 Nie je skladom Strážiť produkt 22,21
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Pánská vůně Mont Blanc Emblem byla uvedena na trh v roce 2014.
Aromatické tóny kardamonu a šalvěje otevírají tuto vůni. Šťavnatý citrón dodává vůni svěží nádech. Čerstvé lístky fialky spolu se skořicí evokují dojem silného a charismatického muže. Základ parfému tvoří hřejivé dřevité tóny, které podtrhuje fazole tonka.
Vůně Mont Blanc Emblem odpovídá potřebám moderního muže. Hodí se pro každodenní nošení, pro práci v kanceláři stejně tak i pro výjimečnou schůzku. Dodejte svému stylu eleganci a originalitu s vůní Mont blanc Emblem.

Hodnotenie 5.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 2x


  • Príjemná páska vôňa, ktorú dopĺňa kozmetika. Vhodné ako darček.

vsetko ok.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: