Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Toaletná voda 70 ml poškodená krabička unisex

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 75479)
119,34
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Značka Maison Francis Kurkdjian sa prvýkrát predstavila svetu v roku 2009, jej zakladateľom je jeden z najuznávanejších svetových parfumérov Francis Kurkdjian, po ktorom značka získala svoje meno. "Rozhodol som sa, že pred svoje meno pripojím slovo" Maison"(dom). Nie je to len štylistický zámer, skôr tým chcem vyjadriť to, čomu verím: dom má dušu a históriu, obyvateľov a priateľov a niekedy deti. Všetky tieto emócie, ktoré sa so slovom "dom" spájajú, oživujú môj sen: vytvárať okolo seba auru veľkého šťastia tak, aby mi to dovolilo inšpirovať a tešiť ostatných." povedal Francis Kurkdjian

Francúzske niche parfumy

Značka Maison Francis Kurkdjian na trh prináša dokonalo harmonické niche parfumy. Niche parfumy pokračujú v tradícii klasického parfumérskeho remesla. Pri ich výrobe sa kladie zásadný dôraz na zvolené ingrediencie a ich dokonalosť tkvie v nákladnom a zložitom procese výroby. Parfumy niche sú určené aj pre najnáročnejších zákazníkov.

Dokonalosť v každom detaile

Francúzske niche parfumy Maison Francis Kurkdjian vás oslovia svojou nadčasovosťou aj dokonalou harmóniou jednotlivých zložiek. Objavte slobodu i zmyselnosť s parfumami Maison Francis Kurkdjian.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: