Získajte telový krém zadarmo k nákupu Jil Sander >

La Prairie Skin Caviar Powder Foundation SPF15 N-10 Créme Peche Make-up pre ženy 9 g
Odtieň: N-10 Créme Peche

Kód produktu: 121041 Skladom 1 až 3 ks 101,66
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety La Prairie Skin Caviar Powder Foundation SPF15 Make-up kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

La Prairie táto švajčiarska značka SE preslávila veľmi kvalitnOU kozmetikou s omladzujúcimi účinkami pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Švajčiarsky lekár Paul Niehans, brilantný absolvent univerzity v Zürichu, založil na nedotknutom brehu švajčiarskeho jazera Leman, kliniku La Prairie s jediným cieľom: ponúknuť cestu k omladeniu. Po rokoch výskumu urobil v roku 1931 na klinike La Prairie prelomový objav založený na využití bunkovej terapie - jeho výsledky boli ohromujúce. Jeho sláva sa nenápadne šírila do elitných vrstiev spoločnosti, medzi umelcov, do kráľovskej rodiny a medzi svetovetových vodcov. Klinika La Prairie sa čoskoro stala svätyňou omladenia - miestom, kde sa zastavil čas. Tá istá trúfalosť charakterizovala značku La Prairie od samého začiatku. Inšpirovaná klinikou La Prairie vytvorila exkluzívnu Cellular Complex, ktorý je prísne stráženým tajomstvom značky. Pri ďalšom vývoji vytvárala značka La Prairie revolučné prípravky starostlivosti o pleť s pomocou najcennejších ingrediencií - bohatého kaviáru, vzácnej platiny a zlata - La Prairie povýšila vedu na umenie.

La Prairie aj naďalej pokračuje v tejto tradícii umení a priekopníckej dokonalosti, spojenie švajčiarskej presnosti, vedeckých inovácií, jedinečných prísad a dôvtipu prináša luxusné prípravky starostlivosti o pleť ich omladzujúci účinok Vás ohromí.

Doprajte si luxusnú starostlivosť kozmetiky La Prairie, odmenou Vám bude krásna a zdravá pleť a mladistvý vzhľad

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: