La Prairie Platinum Rare Eye Elixir Omladzujúce očné sérum pre ženy 15 ml

Nie je skladom   |  (ID: 118218)
664,99

Popis produktu

La Prairie táto švajčiarska značka SE preslávila veľmi kvalitnOU kozmetikou s omladzujúcimi účinkami pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Švajčiarsky lekár Paul Niehans, brilantný absolvent univerzity v Zürichu, založil na nedotknutom brehu švajčiarskeho jazera Leman, kliniku La Prairie s jediným cieľom: ponúknuť cestu k omladeniu. Po rokoch výskumu urobil v roku 1931 na klinike La Prairie prelomový objav založený na využití bunkovej terapie - jeho výsledky boli ohromujúce. Jeho sláva sa nenápadne šírila do elitných vrstiev spoločnosti, medzi umelcov, do kráľovskej rodiny a medzi svetovetových vodcov. Klinika La Prairie sa čoskoro stala svätyňou omladenia - miestom, kde sa zastavil čas. Tá istá trúfalosť charakterizovala značku La Prairie od samého začiatku. Inšpirovaná klinikou La Prairie vytvorila exkluzívnu Cellular Complex, ktorý je prísne stráženým tajomstvom značky. Pri ďalšom vývoji vytvárala značka La Prairie revolučné prípravky starostlivosti o pleť s pomocou najcennejších ingrediencií - bohatého kaviáru, vzácnej platiny a zlata - La Prairie povýšila vedu na umenie.

La Prairie aj naďalej pokračuje v tejto tradícii umení a priekopníckej dokonalosti, spojenie švajčiarskej presnosti, vedeckých inovácií, jedinečných prísad a dôvtipu prináša luxusné prípravky starostlivosti o pleť ich omladzujúci účinok Vás ohromí.

Doprajte si luxusnú starostlivosť kozmetiky La Prairie, odmenou Vám bude krásna a zdravá pleť a mladistvý vzhľad

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest