Katy Perry Katy Perry´s Indi Visible Telový sprej pre ženy 240 ml

štítky: Telový sprej
Kód produktu: 92466 Skladom > 10 ks
3,13 € Ušetríte 0,30 € (10%)
2,83
Predpokladané doručenie
v pondelok - 01.06.
Predpokladané vyzdvihnutie
od pondelka - 01.06.

Popis produktu

Telový sprej Katy Perry Katy Perry´s Indi Visible je osviežujúca vôňa plná sladkých, kokosových, rumových a vanilkových akordov. Patrí k rovnomennej parfumovanej vode uvedenej na trh v roku 2018, následovníčke kompozície Katy Perry´s Indi z roku 2017. Katy Perry´s Indi Visible je dotykom vášne, ktorá rozšíri a odrazí vašu osobnosť. Kúpa lacnejšieho telového spreja je ideálna na vyskúšanie kompozície, ktorú si potom môžete zaobstarať ako EdP.

Zvodná rumovo-kokosová vôňa

Dámsky parfum Katy Perry´s Indi Visible otvára ružové korenie, rum, vanilka a slivky. V srdci sa vyníma gardénia, kokos a tonkové bôby. Afrodiziakálny základ vytvára santalové drevo, pačuli a pižmo. Telový sprej Katy Perry´s Indi Visible možno používať na denné aj večerné príležitosti bez obmedzenia, pretože je oproti parfumovanej vode ľahčí a nehrozí, že by ste s ním obťažovali svoje okolie. Fľaštičku jednoducho umiestníte aj do menšej kabelky.

Recenzie Katy Perry´s Indi Visible

Parfumovaná voda Katy Perry´s Indi Visible, ktorú doprevádza tiež telový sprej, už online nazbierala množstvo recenzií. Vyberáme: „Lahodná vôňa, na ktorej som sa ihneď stala závislou. Hodí sa na každú príležitosť – nosím ju vo dne aj v noci, ale skôr v chladnejšom počasí.“ „Intenzívnejšia verzia pôvodnej Indi.“ „Pekné smotanové hrejivé pikantné zloženie.“ „Krásny parfum, pre mňa ešte lepší než originálne Indi. Lichotivý vanilkový kokos príjemne obalený rumovým pižmom!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: