JOOP! All about Eve Parfumované vody pre ženy

55x
Predpokladané doručenie
zajtra - 27.02.
Predpokladané vyzdvihnutie
od zajtra - 27.02.

Zľava 18 %  18 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
21,89 € 17,99

Popis produktu

All about Eve je vôňa z roku 1996. Vo vôni All about Eve prevažujú tóny zeleného jablka. Do jablka sa postupne vkradne trochu zamatovej broskyne a potom sa začne rozvíjať srdce. Trochu ľahkého jazmínu a štipka vanilky so škoricou sa postarajú o to, že k sviežemu jalbku sa pridá ešte tón pečeného jablka. Vôňa ďalej neoťažieva a nesladne, svieže jablko zostáva do konca vône All about Eve.

Hodnotenie 4.3
  • 89 %zákazníkov odporúča
  • 55hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 55x


Adéla Bartlová

Na All About Eve, vôňu z roku 1996, už v parfumériách narazíte len tu a tam. Keď som flakón otvorila, okamžite ma zaujala vôňa tekutiny vo vnútri - voňalo to ako nejaké jablčné víno alebo likér, reznutý karamelom alebo nejakým sladkým cukríkom. Podobne vonia aj po nanesení na koži - výrazné zelené jablko, spočiatku bez akýchkoľvek podtónov. Bohvie či o All About Eve vedia všetky tie milovníčky sviežich jabĺk, ktoré sa rozmaznávajú v zbierke Be Delicious a Light Blue? Ak porovnáme tieto tri vône vedľa seba, All About Eve v imitácii sviežeho jablka jednoznačne vedie.
All About Eve samozrejme nie je čisté jablko. Zvedavo som čakala, ako sa bude ďalej vyvíjať, heliotropín (syntetická látka voňajúca po vanilke) a škorica sľubovala, že budú kvapkať sliny. Do jablká sa najskôr vkradlo trochu zamatovej broskyne a potom sa začalo rozvíjať srdce. Trochu ľahkého jazmínu, žiadne konvalinky (našla som niekoľko verzií zloženia, pričom v jednom miesto konvaliniek figurovala ruža a v ďalšom neboli okrem jazmínu žiadne iné kvety, a na stránkach výrobcu je len obrázok, takže bohvie ...) a štipka vanilky so škoricou , takže ku sviežemu jablku sa pridá ešte tón pečeného jablka. Napodiv vôňa ďalej neoťažieva a nesládne, svieže jablko zostáva do konca, skôr tak nejako postupne slabne, až zmizne (výdrž je priemerná). Musíte pripustiť, že to znie úplne úžasne, avšak je tu samozrejme niekoľko ale:

1) podobné vône sú úžasné na očuchávanie, nie každý ich však dokáže aj nosiť - napríklad mne sa All About Eve páčila, ale na sebe si ju predstaviť neviem;
2) aj keď ju budete chcieť nosiť, tieto vône sa rady rýchlo prejedia a začnú liezť na nervy;
3) niekomu bude možno pripadať príliš syntetická - záleží na tom, koľko sa vo vašom živote ocitlo mydiel Zelené jablko a jablkovo parfumovaných voňaviek do záchodovej misy.

Ďalším potenciálnym problémom All About Eve je jej lineárnosť - v podstate sa nevyvíjala, ak preskočím sviežejší úder na začiatku, bola viac-menej stále rovnaká.
Napriek tomu ju všetkým milovníčkam jabĺk odporúčam na vyskúšanie, aj keď to nebude jednoduché - hoci je vôňa stará len 11 rokov, v žiadnej parfumérii som ju zatiaľ nevidela (je však stále ku kúpe). All About Eve by sa hodila najskôr na teplé, ale nie úplne horúce dni a pri rozumnom použití by mala byť celkom nekonfliktná.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

  • krásna vôňa, nie príliš ťažká ani príliš sladká, výrazne ženská, trváca.
Obláčik

Veľmi príjemná a zaujímavá vôňa. Navyše som ju vyhrala od el ninka v súťaži. Za mňa maximálna spokojnosť po všetkých stránkach.

  • Vôňa je naozaj krásna.

Velmi príjemná ženská vôňa

  • príjemná nestarnúca vôňa
linda oros

Ďakujeme.kupila som si túto vôňu lebo som ku v minulosti používala a nevedela dom ju nájsť.. Je súper aj vydrží..


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: