JOOP!

Získajte darček podľa vlastného výberu k nákupu vôní Calvin Klein, Jil Sander, ESCADA a JOOP! nad 39 €. Vyberte si 1 z 2 krásnych darčekov - ľahkú šatku Calvin Klein alebo ľadvinku HUGO BOSS. 

Akcia platí od 21. 5. 2024 do rozdania darčekov. Darček je možné získať len nákupom v e-shope www.parfemy-elnino.sk. Výber darčeka platí len do vypredania zásob. Zákazník si nemôže vybrať farbu šatky.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke JOOP!

Joop, nemecký návrhár a zakladateľ značky Joop, vyštudoval gymnázium a potom sa na otcove naliehanie prihlásil na psychológiu. Veľmi ho to ale nebavilo, zo školy utiekol, chvíľu sa rôzne pretĺkal a nakoniec začal študovať to, po čom túžil - umenie. Ani túto školu však Joop nedokončil. V roku 1970 vyhral v návrhárskej súťaži vyhlásenej magazínom Constance všetky tri hlavné ceny a všetko sa konečne obrátilo na dobré. Joop postupne predstavoval kolekcie kožušín, prêt-à-porter pre ženy, pánsku módu a pridával obuv, šperky a parfumy. Medzi vôňami Joop nájdete rozmanité kúsky pre ženy i mužov - ovocné, svieže aj sladké orientálne parfumy.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest