INDULONA Apricot Zjemňujúce telové mlieko s marhuľovým olejom pre ženy 250 ml

Nie je skladom   |  (ID: 100185)
4,29

Popis produktu

Značka s jednou z najdlhších tradícií na českom aj slovenskom trhu? Značka Indulona, ktorá bola založená už v roku 1948. Za vznikom tejto značky, ktorá dodnes nestráca na svojej obľúbenosti, stál tím špičkových dermatológov z Česka aj Slovenska, ktorý predstavil prvú receptúru univerzálneho prípravku určeného na starostlivosť o suchú a popraskanú kožu. Tento prípravok dostal meno Indulona a stal sa bežnou súčasťou takmer všetkých rodín vtedajšieho Československa.

Ako vznikol názov produktu?

Zaujímavosťou je, že prípravok pôvodne žiadny názov nemal a ľudia ho označovali slovami ,,zázračný krém". V pofebruárovom Československu však medzi najčastejšie skloňované slová patrila industrializácia a práve z tohto slova vznikol názov Indulona.

Indulona dnes

V súčasnosti pod značkou Indulona nájdete bohatú ponuku kozmetických produktov, ktoré sa postarajú o vašu pokožku. Okrem legendárneho krému na ruky tak môžete vyskúšať napríklad telové mlieka, krémy na nohy alebo univerzálny krém. Základom všetkých produktov Indulona je vysoká koncentrácia účinných látok. Iste vás poteší, že značka Indulona doposiaľ na svoje výrobky nezaznamenala žiadnu alergickú reakciu alebo vedľajšie účinky.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest