Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Frederic Malle Angeliques Sous La Pluie Toaletná voda 100 ml unisex

Nie je skladom   |  (ID: 81157)
153,40

Popis produktu

Unisex toaletnú vodu Angeliques Sous La Pluie vytvoril slávny autor vôní Jean-Claude Ellena. Drevnatá pižmová unisex kompozícia vstúpila na svetové trhy v roku 2000. Obsahuje archangeliku, koriander, ružové korenie, céder, borievku a pižmo. Toaletná voda Angeliques Sous La Pluie, svieža ako jarný dážď, vynikne predovšetkým v teplejšom ročnom období a cez deň.

Vznešená vôňa pre náročných používateľov

Parfum Angeliques Sous La Pluie je luxusná vôňa značky Editions de Parfums Frederic Malle, ktorá spolupracuje s najlepšími svetovými parfumérmi. Frederic Malle, ktorého rodinný príslušníci pôsobili u Christiana Diora, oslobodzuje svojich tvorcov od marketingového obmedzenia a využíva iba malé množstvo vybraných ingrediencií, aby hotovým parfumovým umeleckým dielam dodal silu, originalitu a nadčasovosť.

Olej anjelov alebo Sila archangeliky lekárskej

Esenciálny olej z koreňa archangeliky lekárskej má nápadnú bylinnú arómu s nádychom korenia. Nie je výrazne feminína ani maskulínna, preto nachádza uplatnenie v unisex parfumoch, ktoré môžu používať ženy aj muži. Do dejín vstúpil aj ako Duch svätý, koreň Svätého ducha alebo Olej anjelov, pretože má mimoriadne liečivé účinky, ktoré sa v stredoveku používali aj pri morových epidémiách. Archangelika ľuďom dodnes pomáha pri tráviacich, dýchacích, srdcových, krvných, pohybových či ženských problémoch. Jej silu vám každodenne predá aj toaletná voda Frederic Malle Angeliques Sous La Pluie.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: