Essie Nail Polish Sol Searching Lak na nechty pre ženy 13,5 ml Odtieň 970 Meditation Haven

žltá, Lesklý

Skladom   |  (ID: 159216)
9,32
Doručíme
K osobnému odberu

ružová, Lesklý

Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 159217)
9,32

oranžová, Lesklý

Skladom   |  (ID: 159214)
9,32

béžová, Perleť

Skladom   |  (ID: 159215)
9,32

hnedá, S trblietkami

Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 159219)
9,32

Popis produktu

Spoznajte laky na nechty, ktoré si obľúbili profesionálky z nechtových štúdií, nadšené amatérky aj celebrity! Essie, hravá americká značky nechtovej dekoratívnej aj ošetrujúcej kozmetiky sa rada zabýva aj na vašom toaletnom stolíku.

Príbeh, ktorý začala písať Essie Weingarten

V roku 1981 zamierila zakladateľka značky Essie Weingarten s 12 nekonvenčnými farbami lakov na nechty do Las Vegas, aby sa ženám pokúsila zvýšiť sebavedomie perfektnou manikúrou. Zámer sa jej podaril a odtiene „Blanc“, „Bordeaux“ a „Detský dych" sú v ponuke uznávanej značky Essie dodnes. Odtieň ,,Baletné črievičky" si v roku 1989 vyžiadala prostredníctvom svojej kaderníčky dokonca samotná kráľovná Anglicka. Trendová farba na nechty „Bikini So Tenny“ sa od roku 2013 drží na špičke predajnosti. Ďalšie roky priniesli expanziu do celého sveta a príklon k novodobému posilňovaniu nechtov, ktoré je s kozmetikou Essie reálne za jeden týždeň.

Essie: laky na nechty udávajúce štýl

V sortimente značky Essie si môžete vybrať bežné laky na nechty aj produkty s efektom gélovej manikúry. Okrem nevšedných odtieňov zaujmú aj názvy lakov Essie ako je „Rocky Rose“, „Bahama Mama“ či „Amethyst Noir“. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, vždy budete IN!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest