Escentric Molecules Escentric 02 Toaletná voda 100 ml tester unisex Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Escentric 02 je vůně pro muže i pro ženy od značky Escentric Molecules. Vůně Escentric 02 se otervírá tóny kosatce a jasmínu, které doprovází ambroxan a Iso E Super.

Hodnotenie 4.4

(hodnotené 5x)

  • 63 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Ak hľadáte niečo jemné, čo nepotrebujete za každú cenu samy na sebe cítiť, tak vôňa je vhodná, okolie ju zvyčajne zaregistruje. Niekto ju ale necíti vôbec.

  • Ľahká vôňa, ktorú chvíľami necítiť, chvíľami pekne rozvoniava
  • Nie každý ju cíti
Zdena

Nevtieravá hoci unisex vôňa,skôr mi príde taká lahodné ženská. Každý sa pýta, čo to mám za vôňu

  • Toto je neskutočne krásna vôňa. Veľmi dlho vydrží,hlavne na oblečení. A pritom je toaletná!Mám mnoho obľúbených vôní,no táto je rozhodne tá naj.
  • Nie je čo vytknúť
Krista

Nikomu ju neodporùčam,chcem aby bola len a len moja :P

  • Jedinečnà a neopakovatelnà.... myslis si,ze ju ani nie je citit...a zrazu sa stane nieco,co nechapes,maly zàzrak :) ludia sa pytaju co mas na sebe,co je to za kràsnu auru,nevedia to identifikovat ale ty vies ze je to tà najkrajšia vôňa na svete a v tvojom okoli ju nikto iny nebude mat,pretoze nikomu neprezradis tajomstvo <3

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: