Ecodenta Toothpaste Black Whitening Darčeková kazeta bieliacia zubná pasta Black Whitening 100 ml + ústna voda Extraordinary Whitening 500 ml unisex

15x
Kód produktu: 95998 Skladom > 10 ks
8,66 € Ušetríte 1,91 € (22%)
6,75
Predpokladané doručenie
zajtra - 14.08.
Predpokladané vyzdvihnutie
od pondelka - 17.08.
Ďalšie varianty pre Ecodenta Toothpaste Black Whitening Darčeková kazeta
5,85 € 3,05

Popis produktu

Vďaka spojeniu najnovších vedeckých poznatkov a účinnosti prírodných zložiek vznikla značka Ecodenta. Produkty značky Ecodenta, testované a odporúčané zubnými lekármi, boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied.

Účinky prírodných zložiek

Zubné pasty Ecodenta vynikajú prírodným zložením, neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid ani parabény. Prírodné zložky rýchlo a šetrne pomáhajú v boji s problémami v oblasti starostlivosti o zuby a ďasná. Neoddeliteľnou zložkou zubných pást Ecodenta je prírodný zdroj vápnika, ktorý je schopný zaceliť prasklinky a poškodený povrch zubov a predchádza vzniku zubného kazu.

Krásne a zdravé zuby

Čo má spoločné značka Ecodenta so zeleným čajom? Zubné pasty Ecodenta obsahujú aktívnu látku teavigo, ktorá sa prirodzene nachádza v zelenom čaji a má potvrdené účinky vedeckými štúdiami. Látka teavigo má antibakteriálne účinky a zanecháva v ústach dlhotrvajúci pocit sviežosti. Doprajte svojim zubom maximálnu starostlivosť so značkou Ecodenta.

Hodnotenie 4.6
  • 89 %zákazníkov odporúča
  • 15hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 15x


  • naozaj funguje

fajn

  • už teraz vidím fantastické výsledky

Dúfam, že bielenie nastúpi po niekoľkých dňoch.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: