Dunhill Desire Blue Toaletná voda pre mužov 30 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Desire Blue je vôňa pokoja a mieru, ktorých sviežosť zjemňuje jej hĺbku a charakter. Vôňa Desire Blue je určená pre múdrych, veľmi elegantných a aktívnych mužov, ktorí si nadovšetko cenia svoje vnútorné pravdy a duchovné hodnoty. Muži, ktorí premýšľajú o živote a svete do hĺbky a vždy hľadajú rovnováhu medzi svojou dušou, svojimi túžbami a životom. Ich sila nespočíva vo ,,svalnatej mužnosti", ale v sile ich mužskej individuality. Tyrkysová farba flakóu Desire Blue evokuje pokoj v duši, vyrovnanosť a túžbu po vnútornom uspokojení.

Hodnotenie 4.7

(hodnotené 16x)

  • 92 % zákazníkov odporúča
  • 14x recenzia zákazníkov

Recenzie 14x


Pekná vonia

super

male cestovne balenie za dobru cenu, prijemna vona

Príjemná pánska vôňa, mne ako žene vôňa vyhovuje, uvidím na synovi (bude darček)

Celkom dobrá panska vôna,zodpovedajúca cene.

Má vynikajúcu vôňu

D

Perfektní vůně. Málo komu sluší!

Stenlydr

Asi jedna z NEJ co jsem kdy cítil, to je luxus!

nevtíravá jemná pánská vůně,

  • krásná vůně kupovaná pro tatínka,velice se mu líbila,
  • cena by mohla být trošku nižší..

ok

jarek

Moc hezké balení s velmi svádivou pánskou vůní,kvalitní složení jí činí univerzálkou nejen na léto ,je rozdýchatelná i v tlačenicích či dopravních prostředcích.Nedusí a nedráždí .

krumlovák

Prvotní docela prudký závan se během několika minut změní do jemnějších kontůr docela příjemných a dýchatelných ,je skutečně pánská.

MIlcosqu

mne tenhle dunhill voni jak nikos sculpture,, ale uplne stejne... tim ale nechci rict ze je spatne,, je to prijemna sladko svezi vunicka.. hm

Radka

Koupila jsem ji manželovi, je to kompromis mezi sportovní a elegantní vůní. Kombinace vodní svěžesti a nasládlosti šlupek sušených jablek a hrušek navozuje klid a teplo. Je vhodná do chladnějšího počasí, voní jako šálek horkého čaje s příchutí whiskey. Evokuje prázdniny na horách. Mám tuto vůni na mužích ráda a je sympatické ,že není tak běžná.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: