Dolce&Gabbana Pour Homme Dezodorant pre mužov 75 ml

3x
Kód produktu: 1273 Skladom > 10 ks 14,69
Predpokladané doručenie

Popis produktu

Nie preto, aby priťahoval pozornosť, ale aby bol sám sebou. Povzbudivá, dynamická, atraktívna, agresívna sviežosť, ktorá vyjadruje dualitu tejto vône Pour Homme prostredníctvom citrusových tónov (bergamot, pomaranč, mandarínka, citrón), ktoré zároveň vyvolávajú spomienku na sladké údolie pomarančov a jeho divokú a svojim spôsobom zdržanlivú stránku. Ukľudňujúca sviežosť levandule, ktorá evokuje juh Francúzska, tak dôverne známy a predsa tak vzdialený. Jednoduchosť šalvie miešajúca sa s intenzívne silnou levanduľou a drzým korením. Drsne mužná a predsa exotická Pour Homme, slobodná vôňa vzácnych drevín (céder), silný, introvertný dotyk tabaku a príjemná svieža vôňa tonkových bôbov. Triezvy, klasický modrý a strieborný flakón s oblou siluetou je vyrobený tak, aby presne zapadol do mužskej dlane.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 3x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 3xrecenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Adéla Bartlová

Dolce & Gabbana pour Homme je z roku 1994, takže už ju môžeme prehlásiť za klasiku. Ide o  obľúbenú pánsku vôňu a nosí ju dosť mužov, ale zároveň to nie je vôňa, na ktorú narazíte na každom rohu.

 

Začiatok je citrusovo-svieži. Akonáhle sa citrusy rozplynú, prichádza na rad jemná, voňavá levandule s bylinnou príchuťou šalvie a trochou sladkého korenia. Samotný základ je drevito-korenisto-sladký. Vôňa je na jednu stranu klasická, s nezpochybniteľným mužným základom, k nemu však dostanete krásnu levanduľovú vôňu a sviežu špičku citrusov. Výsledok je skôr romantický než hrubo chlapský a vôňou by som preto odporúčala zvýrazňovať skôr uvoľnené chvíle, alebo ju použite vo chvíli, keď okolo seba potrebujete auru ľahkej pohody (levanduľa má protistresové účinky).

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Ja dávam 99.9 bodu...

Skvěle voní a dlouho vydrží.

  • Skvěle voní a dlouho vydrží.

je prostě BOŽÍ!!!

  • vydrží dlouho
  • trochu necháva fleky na oblečení

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: