Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Christian Dior Dior Homme Sport 2017 Toaletná voda pre mužov 125 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

1x
Kód produktu: 73909 Skladom > 10 ks 67,19
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Christian Dior Dior Homme Sport 2017 Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

"Život je ihrisko", motto vône Dior Homme Sport, ktorá je určená mužom, ktorých životným štýlom je rýchle tempo veľkomesta. Vôňa Dior Sport Homme značky Christian Dior prvýkrát vyšla v roku 2008. Jej elegantnejšia variant z roku 2012 vystriedala vôňa Dior Homme Sport-2017, ktorá bola predstavená vo februári roku 2017.

Energická vôňa pre mužov

Toaletná voda Christian Dior Dior Homme Sport-2017 je prezentovaná ako mestská, sofistikovaná a sexy vôňa, vedená myšlienkou rýchleho a dynamického životného štýlu. Osviežujúce tóny vône sú zastúpené grapefruitom, citrónom, šťavnatou hruškou a červeným pomarančom. Korenené srdce vône citrusovej zložky vyrovnáva tóny ružového korenia a muškátového orieška, v spojení s vôňou pelargónie. Základnými zložkami toaletné vody Dior Homme Sport-2017 je vetiver a hrejivé santalové drevo, ktoré jej dodáva mužnosť a sofistikovanosť. Fľaška nového vydania Dior Homme Sport-2017 sa môže pochváliť rafinovanejšom obalom. Tvárou reklamnej kampane tejto vône sa stal herec Robert Pattinson.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 1x)

  • 33 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: