Cartier Eau De Cartier Goutte de Rose Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

16x
Kód produktu: 33591 Nie je skladom Strážiť produkt 24,69
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Módní dům Cartier si pro svoji vůni vybral zahradu plnou stolistých růží. Stolistá růže se vyznačuje svojí intenzivní vůní, krásou a barevností. Parfém Cartier Eau De Cartier Goutte de Rose jsou čerstvě sklizené růže, na kterých se ještě třpytí ranní kapky rosy, které evokují osvěžení a krásu jasného rána. Okouzlující vůně růží v parfému Cartier Eau De Cartier Goutte de Rose činí vůni výjimečnou, neobvyklou a výstřední.

Hodnotenie 4.2

(hodnotené 16x)

  • 88 %zákazníkov odporúča
  • 16xrecenzia zákazníkov

Recenzie 16x


Míša

Vynikající, lehká, smyslná. Čisté jemné růžičky, každý mi ji chválí. Půjdu do dalšího balení. Výdrž na mém těle cca 5 hodin, na oblečení déle.

Koko

chichi, samozřejmě u mě plný počet hvězdiček :-)

Koko

Vůně krásná, voní jako ty malé,něžné růžovo-citrónkovo-bílé růžičky. Ne jako masivní velká růže, která má vůni temnější a "hlubší". Na mě výdrž hodně dobrá. Cítím ji tak 8 hodin.

Zajímavá, lehká, spíše sladší vůně

Zajímavá, lehká, spíše sladší vůně


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: