Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Carolina Herrera 212 VIP Men Black Parfumované vody pre mužov

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: )
46,19
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Chcete spoznať, aké je to byť v koži veľmi dôležitej osoby alebo VIP? Zažite pocit smotánky, ktorá má otvorené brány na každý večierok, s vôňou parfumovanej vody pre mužov Carolina Herrera 212 VIP Men Black. Vôňa, ktorá našla svoju inšpiráciu v tých najdivokejších večierkoch, je zabalená do elegantného čierneho flakónika. Je určená pre mužov, ktorí milujú večierky a ktorí túžia prevoňať svoje telo inovatívnou, návykovou a sviežou vôňou. Osloví intenzívna vôňa z roku 2017 založená na aromatických a orientálnych tónoch aj vás?

Aromatická orientálna vôňa

Ako vonia mužnosť? V podaní značky Carolina Herrera ako spojenie absintu, vône anízu a feniklu, akordov, ktoré tvoria úvodné nôty vône. Tie pozvoľna prechádzajú do vône aromatickej levandule, ktorá žiadnu ženu nenechá chladnou. Záverečné tóny sú omamným prepojením zmyselnej vône pižma a sladkého dotyku čerstvo rozkrojeného vanilkového lusku. Strhnite na seba všetku pozornosť a vyniknite v dave s parfumovanou vodou Carolina Herrera 212 VIP Men Black.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: