Canpol babies Easy Start Electric Breast Pump Elektrická odsávačka mlieka pre ženy 1 ks

          
Skladom   |  (ID: 152395)
42,30
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Vítajte vo svete plnom farieb, radosti a noviniek! Canpol Babies, poľská ikona vo výrobe detských a materských potrieb, preniká do sŕdc rodičov z celého sveta už od 90. rokov 20. storočia. Táto odborníkmi mnohokrát ocenená značka je spoľahlivou voľbou pre rodičov, ktorí chcú pre svoje deti to najlepšie. Jej produkty sú navrhnuté s láskou, dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a funkčnosť. Každý detail je starostlivo premyslený a odskúšaný, aby sa deti cítili pohodlne a rodičia mali pokojnú myseľ.

Canpol Babies: Váš verný sprievodca detskou starostlivosťou

Canpol Babies je nekompromisný líder na poľskom trhu aj v ďalších viac než 50 krajinách. Vášnivé a talentované tímy Canpol Babies vytvárajú široký sortiment detských fľaštičiek, cumlíkov, hrnčekov, pomôcok pre najmenších, interaktívnych hračiek, teplomerov, sterilizátorov, prebaľovacích podložiek a veľa ďalších vecí, ktoré potrebujete pre starostlivosť o svoje milované deti. Značky myslí aj na mamičky, ktorým v náročnom životnom období ponúka napríklad praktické popôrodné nohavičky alebo vložky do podprsenky. Unikátnu kolekciu produktov a dizajnov vytvára v Canpol Babies celý tím grafických dizajnérov. Značka je rovnako hrdá na svoju vlastnú výrobu. V roku 2013 otvorila ohromnú továreň o rozlohe takmer 10 000 metrov štvorcových, ktorá ju radí medzi najväčších a najmodernejších výrobcov detských doplnkov v Európe.

Všetko pre jednoduchšie a zábavnejšie rodičovstvo

Skrátka, pri značke Canpol Babies nájdete celú záplavu produktov, ktoré robia rodičovstvo jednoduchším a zábavnejším. Budú vás spoľahlivo sprevádzať od chvíle, keď sa váš potomok narodí, až po jeho prvé krôčiky. S atraktívnymi výrobkami Canpol Babies sa môžete tešiť na každý moment strávený s vašimi malými zázrakmi!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest