By Kilian The Cellars Black Phantom "MEMENTO MORI" Darčeková kazeta parfumovaná voda 7,5 ml + náplň 3 x 7,5 ml Naplniteľný

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Parfumovaná voda By Kilian The Cellars Black Phantom je luxusná gurmánska vôňa pre mužov aj ženy, ideálna k zimným spoločenským príležitostiam. Pre originálnu francúzsku značku By Kilian ju v roku 2017 vytvorila skúsená parfumérka Sidonie Lancesseur. Inšpirovala sa pri tom dobrodružnými pirátskymi výpravami za pokladmi, nebezpečnými morskými nástrahami i sladkým vykúpením. Úspešne zachytila trend gurmánskych vôní, ktoré dokážu okamžite rozžiariť aj najčernejšie dni.

Karamelovo-čokoládový sen

Exkluzívny unisex parfum By Kilian The Cellars Black Phantom ovládajú tóny karamelu, horkej čokolády, rumu a kávy. Výrazná je v ňom aj cukrová trstina spolu s mandľami, santalové drevo a kvetina otočník s mandľovo-vanilkovou vôňou. Vôňa Black Phantom vás prenesie do exotických krajín, do orientálnej rozprávky, v ktorej sa môže prihodiť naozaj čokoľvek. Neváhajte a podporte svoj šarm výnimočnou parfumovanou vodou, ktorú môžete zdieľať so svojou láskou.

Filozofia autorky kompozície

Parfumérka Sidonie Lancesseur sa o svet vôní zaujíma už od svojich 12 rokov. Keby to šlo, rada by vytvorila vôňu v spolupráci so Sigmundom Freudom - aby ľudia pod jej vplyvom mali túžbu priznať sa k svojim slabostiam... Miluje vôňu svojich detí, ale aj knižiek, arómu dymu vychádzajúceho z komína, krajiny s navlhnutou zemou za súmraku a vôňu vetra uprostred oceánu. Pre lepšie vnímanie parfumov odporúča urobiť si na ne dostatok času.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest