By Kilian The Cellars Black Phantom Parfumované vody

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Parfumovaná voda By Kilian The Cellars Black Phantom je luxusná gurmánska vôňa pre mužov aj ženy, ideálna k zimným spoločenským príležitostiam. Pre originálnu francúzsku značku By Kilian ju v roku 2017 vytvorila skúsená parfumérka Sidonie Lancesseur. Inšpirovala sa pri tom dobrodružnými pirátskymi výpravami za pokladmi, nebezpečnými morskými nástrahami i sladkým vykúpením. Úspešne zachytila trend gurmánskych vôní, ktoré dokážu okamžite rozžiariť aj najčernejšie dni.

Karamelovo-čokoládový sen

Exkluzívny unisex parfum By Kilian The Cellars Black Phantom ovládajú tóny karamelu, horkej čokolády, rumu a kávy. Výrazná je v ňom aj cukrová trstina spolu s mandľami, santalové drevo a kvetina otočník s mandľovo-vanilkovou vôňou. Vôňa Black Phantom vás prenesie do exotických krajín, do orientálnej rozprávky, v ktorej sa môže prihodiť naozaj čokoľvek. Neváhajte a podporte svoj šarm výnimočnou parfumovanou vodou, ktorú môžete zdieľať so svojou láskou.

Filozofia autorky kompozície

Parfumérka Sidonie Lancesseur sa o svet vôní zaujíma už od svojich 12 rokov. Keby to šlo, rada by vytvorila vôňu v spolupráci so Sigmundom Freudom - aby ľudia pod jej vplyvom mali túžbu priznať sa k svojim slabostiam... Miluje vôňu svojich detí, ale aj knižiek, arómu dymu vychádzajúceho z komína, krajiny s navlhnutou zemou za súmraku a vôňu vetra uprostred oceánu. Pre lepšie vnímanie parfumov odporúča urobiť si na ne dostatok času.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest