Astrid Vitamin C Duo Set Darčeková kazeta denný pleťový krém Vitamin C Day Cream 50 ml + nočný pleťový krém Vitamin C Night Cream 50 ml

          
Skladom   |  (ID: 138117)
8,99
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Príbeh značky Astrid sa začal písať už v roku 1847, keď František Prochaska otvoril na pražskej ulici Celetná obchod s mydlom a malou mydlárňou. Dnes sa teda táto značka môže pýšiť viac než 150 ročnou tradíciou. Jej zakladateľ od začiatku žal so svojimi mydlami úspech a čoskoro sa spojil aj s francúzskymi výrobcami a odborníkmi v obore parfumérie a začal vyrábať vlastné kozmetické produkty. Zaujímavosťou je, že je táto značka vôbec prvou historicky podloženou kozmetickou firmou v Rakúsko-Uhorsku.

Spojenie so svetovými značkami

V 60. rokoch 20. storočia značka začala spolupracovať s celosvetovo uznávanými kozmetickými firmami, ku ktorým sa radí napríklad značka Schwarzkopf alebo Dior.

Tá najlepšia starostlivosť pre vašu pokožku

V súčasnosti značka Astrid ponúka kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sú založené na účinných kozmetických ingredienciách. Vďaka týmto zložkám sa môžete spoľahnúť na výnimočnú starostlivosť o vašu pokožku a pleť. Na našich stránkach nájdete bohatú ponuku značky Astrid. Rozmaznávajte svoju pleť krémami alebo sa chráňte pred škodlivým slnečným žiarením vďaka pestrému výberu produktov na opaľovanie.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest