Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Ardell Strip Lashes Demi Wispies 6 párov umelých mihalníc pre ženy 6 ks
Odtieň: Black

1x
Kód produktu: 72441 Nie je skladom Strážiť produkt 21,53
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Ardell Strip Lashes Demi Wispies Umelé mihalnice kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Po efekte umelých mihalníc, ktoré sú husté a dlhé, sníva takmer každá žena. Ako ho ale najlepšie dosiahnuť? Riešenie ponúkajú umelé mihalnice spoločnosti Ardell. Značka Ardell patrí vo svete umelých mihalníc medzi špičku a jej história siaha až do roku 1971. Značku Ardell založili manželia Arnold a Sydell Milleroví, ktorí získali po predstavení prvého produktu nadšené zákazníčky a značka sa tak veľmi rýchlo rozšírila po celom svete.

Dokonalé mihalnice

Ponuka značky Ardell obsahuje nielen vysoko kvalitné nalepovacie mihalnice, ale tiež príslušenstvo, ktoré je s krásou nalepovacích mihalníc neodmysliteľne spojené. V ponuke nájdete lepidlá, kvalitné štetce aj kefky na obočie. Túžite po nekonečne dlhých mihalniciach? Vzádzate na nebezpečný objem? Alebo chcete len dosiahnuť prirodzený efekt? Značka Ardell prináša veľký výber štýlov, siahnuť môžete po nalepovacích mihalniciach, trsových aj mono mihalniciach. Väčšina mihalníc z portfólia značky Ardell je vyrobená z ľudských vlasov a dokáže tak učarovať pohľadom, ktorý si s nalepenými mihalnicami nespojíte.

Značka obľúbená aj v Holywoode

Značka Ardell okúzlila okrem zákazníčok po celom svete tiež hollywoodských vizážistov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Chcete získať podmanivý pohľad, z ktorého sa budú okoliu podlamovať nohy? Stavte na produkty značky Ardell.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: