Angry Beards Hair Shot Tonic Osviežujúce tonikum na vlasy pre mužov 500 ml poškodená krabička

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 153114)
14,13
Doručíme
K osobnému odberu
Skladom   |  (ID: 148243)
19,32
          
Skladom   |  (ID: 148244)
8,86

Popis produktu

Keď ,,divoké" fúzy aj iné časti mužského tela zatúžia po troške lásky a starostlivosti, sú k dispozícii produkty značky Angry Beards, ktorá vyhlasuje: ,,Či už si kamionista, šťuka nakupujúca pre svojho drahého, kancelárska krysa alebo Mgr., Ing. a PhDr., u nás sme si všetci rovní!"

Angry Beards: originálna česká pánska kozmetika za férové ceny

V roku 2017 vznikla v Českej republike pánska kozmetická značka s názvom Angry Beards. Jej zakladatelia, Tomáš, Marek a Adam, sa rozhodli zmeniť hru a ponúknuť fúzačom niečo úplne výnimočné. Videli, že zahraničné produkty sú príliš drahé a zatúžili po alternatíve za dostupnú cenu. A tak sa pustili do práce a vytvorili značku, ktorá dnes vyrába v Třebíči široký sortiment pánskej kozmetiky a láka zákazníkov aj svojím originálnym prístupom. Zástupcovia značky spolupracujú s profesionálmi z odboru, čo im umožňuje dosiahnuť stopercentnú kvalitu. Každý výrobok, ktorý opustí ich dielňu, je výsledkom precíznej práce a starostlivosti o každý detail. Tým, čo robí značku Angry Beards naozaj výnimočnou, je skvelý pomer medzi cenou a kvalitou. Zakladatelia vedia, že muži si zaslúžia kvalitné produkty za férové ceny, a práve to im s radosťou poskytujú. Rad produktov Angry Beards tvoria prírodné oleje a vlastné unikátne receptúry, takže sú skutočnými perlami na trhu. Značka rovnako zastáva hodnoty udržateľnosti a starostlivosti o životné prostredie.

Od starostlivosti o fúzy cez dezodoranty po chlapské intímne či anti-aging produkty

Veľkej obľube sa teší balzam na fúzy Angry Beards so silnou fixáciou. Je vyzbrojený vybranými olejmi, ktoré vyživujú a hydratujú fúzy aj pleť. Zároveň poskytuje pokožke ochranu pred vplyvmi drsného vonkajšieho prostredia. A samozrejme, fúzom dodáva vysnívaný tvar. Značka myslí naozaj na všetko, a tak ho balí do fialového skla na ochranu pred UV žiarením. Medzi ďalšie hity značky Angry Beards sa zaradil balzam na pánske intímne partie (reguluje nadmerné potenie, pohlcuje pot aj mastnotu), antiperspirant v spreji bez alkoholu (s erotizujúcou orientálnou vôňou), dezodorant na nohy, olej, šampón či kondicionér na fúzy. Mnoho priaznivcov má aj pánska vlasová kozmetika, hydratačný a vyživujúci balzam na pery či pleťové sérum proti vráskam Angry Beards. Podľa slov zástupcov značky sa sortiment postupne plní všetkým, ,,čo chlapské telo potrebuje vo chvíli, keď sú gule a fúzy poriešené" - takže ho u nás rozhodne odporúčame sledovať.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest