Agent Provocateur Maitresse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

94x
Kód produktu: 4114 Skladom > 10 ks
19,89 € Ušetríte 2,71 € (14%)
17,18
Predpokladané doručenie
zajtra - 22.09.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 23.09.
Ďalšie varianty pre Agent Provocateur Maitresse Parfumovaná voda
22,39 € 12,45
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Maitresse je opojná parfémová voda s bielymi kvetinami v čele, jazmínom a ylang-ylang. Jej úloha je rovnaká ako u ostatných vôní tejto značky: zvádzať, zvádzať a zvádzať.

Hodnotenie 4.3

(hodnotené 94x)

  • 91 %zákazníkov odporúča
  • 93xrecenzia zákazníkov

Recenzie 93x


Silvia

Ja osobne cítim fialky a semiš.Zaradila by som ju do rovnakej kategórie ako Violet blond od Toma Forda .Mne sa zdá Agent Provokateur prvá v ružovom flakóne jednoznačne lepšia a zaujímavejśia.Vone sú úplne odlišné.Metreisse mi nepríde taká hravá,je akoby usadlejšia ,evokuje vo mne pocit lenivého luxusu.Odporúčam vyskúšať.

  • Vsetko
  • Nič
Oblacik

Veľmi sa teším,že pani Ester nezavrhla túto nádhernú vôňu hneď po prvom odskúšaní celkom do zabudnutia,ale že sa k nej s odstupom času vrátila. Bola by to fakt veľká škoda neprísť na to aká je táto vôňa nádherná,kvalitná a trvanlivá. Ja ju poznám a používam už dlho a mám na ňu len pozitívne ohlasy. Takže vrelo odporúčam.

Ester

Je to možné, aby sa človeku tak pomenili čuchové bunky? Dámy, aj vám sa stáva, že na začiatku sa vám vôňa zdá hrozná a vyslovene vám páchne a po istej dobe vás doslova nadchne? Mne sa to už stalo s pár parfémami a najvýraznešie som to pocítila pri Ultraviolet a Maitresse, ako som sa tu o nej tak negatívne vyjadrila, no a po čase si vravím: nie je možné, aby bol až tak zlý, keď s a toľkým páči...a tak som ho po pár mesiacov vyskúšala znovu a zrazu sa mi úžasne zapáčil, voňal mi úplne inakšie, ako vtedy... ako je to možné?? Je to zvláštne, ale mám taký pocit, že na začiatku sú tie vonné esencie vo flakóne také "usedené", či "uležané", a až po viacerých nástrekoch z nich začne prýštiť tá esencia, ktorá má, zo začiatku je to také "ztuchnuté", cítiť iba niektoré zložky v nerovnováhe a to smrdí... Naozaj krásna, jemná a kultivovaná vôňa! Proste úplný opak toho, aká sa mi javila predtým...sorry, dámy, ale musela som ešte napísať znova, aby som Maitresse rehabilitovala a pochválila...

Ester

Ešte slovíčko: takže nakoniec s vaším názorom, Markýza, plne súhlasím!

Ester

Tak už som ju ovoňala a nech sa páči moja analýza: v prvých sekundách závan, ako keď nalejete domáci calvados do štamperlíka, ale vzápätí kompozícia prechádza do hlavnej "lajny", ktorá mne evokuje voňavku kankánových tanečníc z Moulin Rouge v červenej štvrti La Pigalle, kam chodia muži na platený s..x, pôsobí na mňa lacno a vulgárne... Mne ale nepríde sexy ani troška, naopak je to pre mňa až hnusná, neznesiteľná vốňa a to mám doma 55 od výmyslu sveta parfémov, tak mám s čím porovnávať... A okrem toho na mňa pôsobí retro starosvetsky, takto voňali pred 30-40 rokmi staré dámy, zdá sa mi vhodná len pre hodne vyššie ročníky nad 55 rokov... Necítim tam žiadne krémové, či smotanové tóny, ktorých vôňu milujem... Ešte šťastie, že som si objednala len vzorku, lebo som vzhľadom toľké chválospevy a nízku cenu chcela kúpiť naslepo...


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: