Wilkinson Sword Intuition Ultra Moisture Náhradné ostria pre ženy

Skladom   |  (ID: )
9,87
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

História značky Wilkinson Sword sa datuje až do 19. storočia, presnejšie do roku 1898. Značka, ktorá má na poli svoje zaslúžené miesto viac než jedno storočie, šla od počiatku vzniku cestou vývoja holiacich strojčekov, ktoré budú dokonalým pomocníkom pri holení pre muža. Na ženy však značka Wilkinson Sword taktiež nezabudla a ponúka im prípravky starostlivosti o osobnú hygienu určené pre nežnejšie pohlavie.

Perfektné oholenie pre mužov i ženy

Rok 1971 znamenal prevrat značky Wilkinson Sword vďaka prvým nožom, ktoré boli osadené do plastového puzdra a umožňovali komfortné oholenie. Ženám sa začala značka po prvýkrát venovať v roku 1994, a to s prvým holiacim strojčekom, na ktorý nedali ženy po celom svete — vďaka jeho bezpečnosti — dopustiť.

Kvalita s viac než 100-ročnou tradíciou

Teraz značka ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré zjednodušujú a spríjemňujú holenie mužom aj ženám naprieč celým svetom. Okrem kvalitných holiacich strojčekov, ktoré sú vlajkovou loďou firmy, značka ponúka ďalšie produkty pre starostlivosť o krásnu pokožku pri holení. Vychutnajte si dokonalé oholenie so značkou Wilkinson Sword, ktorá má skúsenosti s krásnou pokožkou po holení už viac než 100 rokov.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča

Recenzie


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • Nič
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

  • kvalita

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest