Versace Mini Set 1 Toaletné vody pre ženy

4x

Popis produktu

Vstúpte do čarovného sveta vôní s darčekovou kazetou pre ženy Versace Mini Set 1, ktorá vám predstaví miniatúry obľúbených vôní svetoznámej značky Versace. V sete nájdete tri toaletné vody a dve parfumované vody. Tie sú vytvorené na mieru sebavedomým ženám, ktoré chcú podčiarknuť svoje prednosti.

Crystal Noir

Vôňa toaletnej vody pre ženy Versace Crystal Noir v sebe ukrýva nádych tajomnosti, dávku zmyselnosti a sladký bozk. Orientálno-ovocná vonná kompozícia, ktorá sa hodí na každodenné nosenie, je založená na harmonickom spojení starostlivo vybraných vonných akordov. Klenotom je nielen samotná vôňa, ale aj flakónik s uzáverom v tvare brúseného diamantu.

Bright Crystal

Vôňa, ktorá sa môže právom pýšiť titulom legendárna? Vôňa toaletnej vody pre ženy Versace Bright Crystal, v ktorej sa snúbia šťavnaté ovocné akordy, elegantné kvetinové tóny a zmyselná vôňa pižma. Výsledkom je očarujúca vôňa, ktorá je ako vytvorená romantickým ženám na mieru. Vôňa bola svetu predstavená v roku 2006 a na jej vzniku má zásluhu svetoznámy parfumér Alberto Morillas.

Yellow Diamond

Diamant sveta vôní. Aj tak by sa dala nazvať vôňa toaletnej vody pre ženy Versace Yellow Diamond. Vôňa, ktorá je rovnako dychberúca ako teplé lúče slnka, je založená na sviežich citrusových akordoch, vôni kvetín a hrejivej aróme dreva. Jemná kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá je hotovou oslavou ženskosti, je zabalená do nádherného flakónika s uzáverom v tvare diamantu, ktorý je pre značku Versace typický.

Dylan Blue

Máte značku Versace nerozlučne spojenú s luxusom? Potom vás určite nesklame exkluzívna vôňa parfumovanej vody pre ženy Versace Dylan Blue. Kvetinovo-ovocná vôňa, ukrytá za elegantným designom flakónika v modro-zlatej farbe, bola svetu predstavená v roku 2017. Silná a návyková vôňa je vytvorená na mieru ženám, ktoré idú priamou cestou za svojimi snami.

Eros Pour Femme

Vášeň, zmyselnosť, ženskosť. To všetko sa ukrýva pod zátkou vône parfumovanej vody pre ženy Versace Eros Pour Femme, ktorá našla svoju inšpiráciu v gréckej mytológii. Jedinečná vôňa, ktorá sa premení v tajomnú zbraň v hre zvádzania, je určená všetkým ženám, ktoré chcú podčiarknuť svoju nebezpečne zvodnú stránku.

Chcete prevoňať svoje dni vôňami, ktoré vám vyrazia dych? Nechajte sa očariť miniatúrami vôní ukrytými v darčekovej kazete Versace Mini Set 1. Táto kazeta sa tiež premení v dokonalý darček pre milovníčky vôní.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 4x)

  • 80 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Kupované ako darček, ktorý mal úspech. Balenie je super, miniflakóniky sú veľmi krásne.

Monika

Kto má rád miniaturky

  • Že sú miniaturky
  • Ešte viac také balenie by mohlo byť

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: