Sunkissed Self-Tan Mousse Samoopaľovacia pena pre ženy 200 ml Odtieň Dark

Nie je skladom   |  (ID: 121440)
9,60

Popis produktu

Túžite zažiariť od hlavy až po päty? Zverte sa s plnou dôverou samoopaľovacím prípravkom Sunkissed! Ako už aj vyplýva z názvu značky, získate nádhernú, do bronzova zafarbenú pokožku - ako pobozkanú slnkom. A nemusíte kvôli tomu chodiť do salóna, všetko zvládnete v domácich podmienkach. V sortimente značky sú aj pleťové séra alebo líčidlá s trblietkami.

Sunkissed: celosvetovo obľúbená samoopaľovacia kozmetika

Britskú značku Sunkissed, ktorá stojí predovšetkým za žiadanými samoopaľovacími produktami, vlastní spoločnosť Rainbow Cosmetics so sídlom v Manchesteri. V roku 2017 získala pre svoje výrobky vegánske certifikáty a stále pracuje na čo najväčšej udržateľnosti svojej výroby. Pre ďalšiu inšpiráciu môžete využiť rad influencerov na #SunkissedSweethearts.

Tipy na produkty Sunkissed vytvárajúce efekt pobytu pri mori

Populárnym výrobkom je samoopaľovacia pleťová hmla Sunkissed Facial Tanning Mist, ktorá poskytuje pleti prirodzene vyzerajúci vzhľad opálenia už za štyri až osem hodín - podľa požadovanej sily. Je obohatená kyselinou hyalurónovou pre hĺbkovú hydratáciu a viditeľné vyhladenie pleti. Vďaka praktickej forme spreja sa používa komfortne. A s expresnou samoopaľovacou penou Sunkissed Express 1 Hour Tan uvidíte výsledok dokonca za hodinu! Oba produkty majú 95 % zložiek prírodného pôvodu. Tešte sa, známi vás budú obdivovať a pýtať sa, či ste boli pri mori. Vďaka skvelej kozmetike Sunkissed výrazne zvýšite svoje sebavedomie a potom sa začnú diať veci...

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest