Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Šálky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Šálky

Nastal čas, kedy sa váš potomok učí sám piť? Doprajte mu detský hrnček so super vlastnosťami! S ním zvládne pitie bez rozlievania a cestu k nezávislosti každé dieťa.

Získajte bezpečné, hygienické a ľahko ovládateľné detské hrnčeky

Detské hrnčeky z našej ponuky umožňujú pitie po celom obvode. Majú tiež vlastnú antibakteriálnu ochranu, takže sa nemusíte báť žiadnych škodlivých mikróbov. Navyše to nie je len tak hocijaká ochrana, ale využíva prirodzené vlastnosti zinku, takže má naozaj top kvalitu. Hrnček je skonštruovaný tak, aby zvládol pitie bez rozlievania. Dieťa sa s ním naučí kontrolovať svoje pohyby a pripraví sa na pitie z otvoreného hrnčeka. No a čo design? Aj ten je skvelý! Tvarované úchytky skvele padnú do detských ručičiek a široká a pogumovaná základňa ochráni nádobku pred prevrhnutím. Ako rodičia určite oceníte, že sa hrnček ľahko čistí vďaka malému počtu častí a neobsahuje BPA. Čo hovoríte? Lepší nácvik pitia si asi ani nemôžete priať...

Tipy na moderné hrnčeky a ďalší riad pre batoľatá

Môžete si vybrať hrnčeky na trénovanie samostatného pitia, nevylievacie hrnčeky vrátane modelov so slamkou, detské športové fľaše so slamkou aj sety hrnčekov s miskami. Všetky produkty sú od renomovaných firiem, ktoré zaisťujú využitie najnovších vedeckých poznatkov a zdravotnú nezávadnosť. Napríklad dĺžku napájadla hrnčeka navrhujú neurologopedi a terapeuti pre rozvoj reči. A ako materiál napájadla sa používa vysokoakostný mäkký silikón.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest