Rimmel London Scandal Eyes Špirály pre ženy

čierna

Skladom   |  (ID: )
3,88
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

S kozmetickou značkou Rimmel London môžete aj vo slovenskej kotline žiť ako Londýnčanka, každodenne experimentovať s líčidlami a odvážne posúvať svoje hranice. Značka Rimmel London už od roku 1834 formuje vlastné pravidlá, hrá tvrdo, ale vždy s úsmevom. Bavte sa aj vy! Napríklad s radmi očných líčidiel Rimmel London magnify Eyes, Exaggerate či dokonca Scandal Eyes. Mieru nápadnosti vášho očného make-upu s nimi ľahko prispôsobíte aktuálnej miere vášho rebelstva. Prípadnú kritiku okolia ignorujte - svojimi očami sa vyjadrujete vy!

Rimmel London Scandal Eyes: Výstredné oči

Pamätajte, že oči priťahujú pozornosť najviac. Vďaka dobrej riasenke a ďalším očným líčidlám si vás každý hneď všimne. Chcete sa nalíčiť naozaj výrazne? Využite dekoratívnu kozmetiku Rimmel London Scandal Eyes. Ponúka sériu osvedčených riaseniek, vodeodolných očných liniek, očných tieňov a ceruziek na oči, s ktorými v okamihu vytvoríte nečakané, až škandalózne nalíčenie.

Objemová riasenka Reloaded - nezradí !

V rade Rimmel London Scandal Eyes exceluje objemová riasenka Reloaded - čierna alebo extrémne čierna. Perfektne natočí, oddelí a nadvihne každú riasu, a to aj vďaka pokrokovej zúženej kefky. Riasenka vám na očiach vydrží až 24 hodín a nezradí vás v žiadnej situácii. Plusom je aj jednoduché, rýchle odlíčenie riasenky Reloaded - len s pomocou teplej vody. A tiež jej priaznivá cena. Neváhajte - toľko výhod za pár korún hneď tak nenájdete.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: