Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Podbradníky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Podbradníky

Vitajte vo svete moderných podbradníkov, kde sa detské stolovanie stretáva so štýlom! Od podbradníkov našich babičiek, našitých zo starých látok, prešli naozaj dlhú cestu. Ich hlavné poslanie však zostáva rovnaké: sú neoddeliteľnou súčasťou každého detského dobrodružstva s jedlom a dospelým ušetria veľa času a energie, inak nutných na čistenie a pranie špinavého oblečenia.

Nevyhnutná a veľmi praktická pomôcka pre najmenšie deti

Podbradníky zachytávajú sliny a všetko, čo deti vypustia z úst počas jedla, čím chránia ich oblečenie. Tiež znižujú množstvo zvyškov, končiacich na zemi, stoličke, stolčeku alebo v detských vlasoch. Niektoré podbradníky sú určené pre deti už od narodenia, iné od štyroch mesiacov veku. Nech zvolíte ktorýkoľvek typ, detské podbradníky sú spoľahlivým pomocníkom pri kŕmení a ochrane oblečenia. S ich asistenciou sa môžete plne sústrediť na to, aké vtipné grimasy vaše malé slniečko robí, keď vyskúša novú pochúťku!

Svoje opodstatnenie má textilný aj silikónový podbradník

Najskôr si poďme povedať niečo bavlnených pracích slintáčikoch. V dnešnej dobe sú to roztomilé, elegantné malé obrúsky, ktoré sa zapínajú okolo krku dieťaťa. Majú úžasnú schopnosť absorbovať sliny a ochrániť tak oblečenie pred neodvratnými škvrnami. Sú hebké, príjemné na dotyk a prichádzajú na trh v atraktívnych farebných vzoroch. Po každom použití ich možno jednoducho vyprať a vyžehliť. Určite zaraďte niekoľko textilných podbradníkov do výbavy novorodenca.

Teraz prejdime k novodobým silikónovým podbradníkom, ktoré okrem ochrany oblečenia ponúkajú ďalšie zaujímavé funkcie. Sú vyrobené z bezpečného silikónového materiálu bez BPA, takže nemusíte mať obavy o zdravie vášho miláčika. Majú nastaviteľný popruh a hlavne geniálne vrecko, ktoré zachytáva všetky zvyšky jedla, priebežne opúšťajúce detské ústa. A čo je najlepšie, ľahko ich umyjete teplou vodou alebo v umývačke na riad. Neváhajte: dieťa bude nadšené z novej zábavy pri jedle a vy zase z udržania čistoty a minimalizácie upratovania po celej akcii.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest