Parfumy s vôňou zeleného čaju

Ak si v poslednej dobe pripadáte často unavení, možno pre vás máme riešenie. Parfumy s vôňou zeleného čaju zaisťujú podobný účinok, ako keď si dáte poriadnu šálku tohto obľúbeného teplého nápoja. Osviežujúca, bylinková, zelená vôňa predstavuje poriadnu dávku energie, ktorá vás zaplaví, kedykoľvek si privoniate k niektorému z týchto parfumov.

Chcem vedieť viac o parfumoch s vôňou zeleného čaju.


Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Parfumy s vôňou zeleného čaju

Chýba vám energia a cítite sa často unavení? Poriadna šálka kvalitného zeleného čaju vás zaručene postaví na nohy. Osvieži, nakopne a podporí vaše odhodlanie urobiť čokoľvek, čo sa vám práve zachce. A rovnaký účinok ponúkajú i parfumy s vôňou zeleného čaju.

Zelený čaj a jeho blahodárná moc

Svoju veľkolepú slávu čaj započal kedysi dávno v Číne. Prvé záznamy siahajú až k 5000 rokom pred naším letopočtom, vtedy sa samozrejme ešte z tejto rastliny nepripravoval čaj, ako ho poznáme dnes. Fungoval sám o sebe ako liečivá bylina. Obľúbený horúci nápoj sa začal variť až o pár tisícok rokov neskôr. Legenda udáva, že za vznikom dnes tak obľúbeného rituálu stála obyčajná náhoda. Skrátka a dobre, čajové lístky niekomu spadli do hrnčeka s teplou vodou. Príjemná chuť a nevídaný osviežujúci efekt ihneď všetkých okúzlili. Čajové sedenia si však mohli dovoliť len majetnejší ľudia, čaj bol totiž celkom dlho považovaný za luxusný tovar. Napriek svojej popularite čaj doputoval do Európy až v 16. storočí.

Bez svojej každodennej šálky čaju si dnes nedokážu svoj život predstaviť miliardy ľudí. Najčastejšie sa popíja čierny čaj, zelený si ale postupne tiež získava obrovské zástupy fanúšikov. Nielenže skvele chutí a funguje ako spoľahlivý životabudič, navyše má veľmi pozitívny vplyv na zdravie. Obsahuje mnoho živín a antioxidantov, ktoré posilňujú imunitný systém, bránia predčasnému starnutiu pokožky a tiež podporuje spaľovanie kalórií. Čím ďalej viac ľudí zeleným čajom nahradzuje milovanú kávu.

Ak voňajú parfumy s vôňou zeleného čaju?

Do zorného poľa parfumérov čaj prenikol až pomerne neskoro a prvé parfumy s vôňou zeleného čaju sa objavili na trhu až v 90. rokoch minulého storočia. Najslavnejším z nich sa stal legendárny Green Tea od Elizabeth Arden, ktorý dodnes milujú milióny žien a existuje v desiatkach variantov.

Zelený čaj ako vonná zložka vonia veľmi sviežo. Sladká, bylinková, zelená vôňa sa v parfume postará o jedinečný príval sviežosti a nespútanej energie. Vychutnajte si svôj obľúbený čaj trebárs niekoľkokrát denne vďaka prekrásnym parfumom s vôňou zeleného čaju!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest