Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free
Prírodný

Na zapareniny

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Na zapareniny

Zákerné detské zapareniny dokážu rodičov poriadne potrápiť. Čo vlastne označujú a ako im predchádzať? Zapareniny sa hovorí začervenaniu a podráždeniu pokožky, ktoré môže vzniknúť na zadočku, ale aj inde na telíčku dojčaťa či batoľaťa. Typicky sa zapareniny objavujú, keď je pokožka bábätka dlhodobo vlhká, prípadne v tesnom v kontakte s plienkou alebo oblečením. Pamätajte – zapareniny sú normálnou súčasťou materstva a nemusíte sa za ne hanbiť. Môžu sa objaviť, aj keď sa o svoje malé slniečko starajte, ako viete najlepšie!

Ako na zapareniny

Nezúfajte, existuje veľa spôsobov, ako zapareninám predísť. Predovšetkým si dávajte pozor na plienky. Vymieňajte ich často, aby boli čisté a suché. Pri prebaľovaní siahnite po prírodných a hypoalergénnych kozmetických produktoch na zapareniny. Tiež priebežne dbajte na to, či nie sú dieťaťu plienky príliš malé, alebo naopak veľké. Pokiaľ môžete, dopriavajte bábätku počas dňa chvíľky bez plienky, nech sa pokožka vysuší. Dôležité je tiež nechať kožu bábätka voľne dýchať a nedávať mu príliš tesné oblečenie. Rozmaznávajte ohrozené oblasti telíčka aj počas kúpania a snažte sa zamedziť detskému škrabaniu. A čo keď už je to tam? Nepanikárte. Stačí aplikovať špeciálnu mastičku na zapareniny, ktorá pomôže koži uzdraviť a ochráni ju pred ďalším podráždením.

Starostlivosť o pokožku ako priorita

Kľúčom k vitálnej detskej pokožke je každodenná kozmetická starostlivosť. Používajte jemné a bezpečné výrobky, ktoré sú určené priamo pre vašich maličkých anjelikov. Otestujte napríklad hypoalergénny, z 96% prírodný krém na prebaľovanie, zameraný na prevenciu vzniku zaparenín. Jeho hlavnou ingredienciou je termálna voda Uriage, ktorá upokojuje, vytvára ochrannú bariéru, ale tiež osviežuje a hojí poškodenú pokožku. Ďalším pomocníkom môže byť jemný čistiaci krém na oblasť plienok alebo ošetrujúci vegánsky krém s oxidom zinočnatým, z 99% prírodný. Z aktuálnej ponuky produktov na zapareniny si určite vyberiete.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest