Montblanc Presence Toaletné vody pre mužov

27x
Predpokladané doručenie
v stredu - 03.06.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 03.06.

Popis produktu

Presence je orientálna, korenistá vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2001. Presence má pikantne korenistú úvodnú nôtu, po ktorej postupuje cez tóny šalvie až do drevnatého základu zo santalu, teaku, ambry a zmyselného pižma. Muž s vôňou Presence sa bude cítiť úspešne a sebaisto.

Hodnotenie 4.8
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 27hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 27x


Adéla Bartlová

Présence d'Une Femme je sladšia, prevažne vanilková, orientálna vôňa. Zo začiatku je dosť korenistá, ale to vydrží tak 5-10 minút a ďalej už sa klasickým korenistým orientom nepodobá. Ďalších 10-15 minút je trochu divná, zreteľne vystupuje vanilka, ale do nej sa mieša taký zvláštny, zelený chemický tón. Mala som obavy, aby vôňu nepokazil, pretože stále silnel a silnel, našťastie sa vzápätí vyparil a zostala Présence v podobe, v akej vám potom zostane na koži viacmenej bez väčších zmien až do konca. Tou podobou je vanilka s pačuli a trochou orientálnych driev, možno aj stopou nejaké kvety, ale nič konkrétneho som nepoznala. Vanilka v Présence je z rodu "vanilková zmrzlina" - nie ťažká, teplá, orientálna vanilka, ale taká tá chladnejšia, jemnejšia, akú nájdete napríklad v Obsession Night (po odznení počiatočného chaosu bola podoba medzi Présence a Obsession Night chvíľu značná) alebo L ' Or de Torrente. Pačuli je tiež pomerne výrazné, Présence sa tým pádom podobá trebárs na Delices de Cartier Eau Fruitée alebo iným orientom s vypichnutým pačuli; istá podoba skrz pačuli je poznať aj s pačuliovými kladivami od Muglera (Angel, Eau de Star) a ak proti nim niečo máte, vrelo neodporúčam kupovať Présence naslepo.
Présence sa veľmi nehodí do tepla, testovala som za horúceho augustového dňa a veľmi som z toho sladkého oblaku s pačuli nadšená nebola. Odporučila by som počkať na chladnejšie dni. Celkovo nie je Présence nijako treskúco originálna, ale je celkom podarená, nebála by som sa povedať pekná. Ak vám padne do nôty, hanbu si s ňou určite neurobíte.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Maximálne spokojnosť. Všetko tak, ako má byť.

Mont Blanck používam už cca 10 rokov a nedám na neho dopustiť. Je to proste moja top vôňa.

Mont Blanc je kvalita a Presence mě doslova pohltila. Pokud někdo dosud váhá s nákupem, doporučuji objednat zkušební vzorek.

  • pro mě fascinující vůně, nemohu se nabažit, dosud jsem lepší neměl, to je neuvěřitelné co se jim podařilo namíchat.

Mě tato vůně prostě sedí.

Něco ta vůně má v sobě vyjímečného. Vždy, když se jí navoním je okolí okouzleno. Je to velmi krásná vůně. Nosím ji především na vyjímečné události.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: