Le Petit Marseillais

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Le Petit Marseillais

Príbeh značky Le Petit Marseillais sa začal písať v roku 1980, keď Bernard Lengellé, tvorca značky, prechádzal uličkami avignonského trhu, očarený farbami a vôňami a tiež stánkom s tradičným marseillským kockovým mydlom. Prebudila sa v ňom túžba urobiť z umývania príjemný okamih a osvojil si tradičný marseillský postup výroby mydla. Vytvoril rastlinný základ, ktorý obohatil farbami a vôňami Provensálska. Mydlo nakrájané na malé kocky pomenoval podľa starej, zabudnutej značky: Le Petit Marseillais.

Aký je její recept?

Vezmite slnečné podnebie, idylickú zemepisnú polohu a lásku miestnych pestovateľov a získate výnimočné prírodné ingrediencie. Blahodarné účinky prírody, emócie a potešenie zmyslov - tak by mohla znieť definícia Provence. Je preto prirodzené, že značka Le Petit Marseillais vo svojich výrobkoch uprednostňuje ingrediencie z tohto regiónu. Stačí sa vydať na cestu.

Značka nesie krásne logo, na počesť Provence a marseilleského mydla, so zasneným námorníkom hľadiacim k obzoru, ako symbol cestovania a optimizmu.

Moderná história

V roku 1986 sa značka Le Petit Marseillais dočkala rozkvetu, keď ju kúpili laboratóriá Vendôme a uviedli ju do masovej distribúcie. Teraz sa výrobky plné slnečných ingrediencií z juhu Francúzska ponúkajú nielen vo Francúzsku, ale aj na medzinárodných trhoch. Značka Le Petit Marseillais si čoskoro získala veľkú popularitu medzi Francúzmi, ktorej sa teší dodnes! Le Petit Marseillais neustále rozširuje svoj sortiment ošetrujúcich výrobkov, ktoré vás znovu a znovu prenesú do srdca prírody, do krajiny juhu, na pobrežie Stredozemného mora...

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest