Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka Rada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Látkové plienky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Látkové plienky

Látkové plienky sú v starostlivosti o citlivú detskú pokožku nenahraditeľné aj v 21. storočí. Každé bábätko potrebuje vo svojej výbavičke sadu mäkkých, ľahkých a vzdušných látkových plienok! Dnes už ich môžete zaobstarať v rôznych typoch, farebných prevedeniach a vzoroch.

Mušelínové plienky – luxus pre vaše maličké anjelikov

Bavlnený mušelín, z ktorého sú vyrobené moderné látkové plienky, je znamenitý pre vaše dieťatko od samého začiatku. Môžete ich používať ako plienky, na rôzne utieranie, ale aj ako podložku či prikrývku pri dojčení. Látkové plienky sú jednoducho multifunkčné a vždy sa prispôsobia vašim potrebám. Dieťatko v nich bude doslova ako v bavlnke.

Sortiment látkových plienok samozrejme poskytuje oveľa viac možností – napríklad bambusové plienky alebo plienky vytvarované do obdĺžnikov, ktoré sa vkladajú do špeciálnych detských plienkových nohavičiek. Existujú aj látkové nohavičkové plienky na suchý zips, s nastaviteľnou veľkosťou pre novorodencov i batoľatá.

Látková plienka je praktická, ekologická – a moderná

V poslednej dobe stále viac rodičov opäť prebaľuje svoje deti látkovými plienkami. Dôvody sú predovšetkým ekologické, ale aj ekonomické a zdravotné. Látkové plienky bodujú šetrnosťou k životnému prostrediu, pretože nevytvárajú také množstvo odpadu ako jednorazové plienky. Navyše sú ekonomicky výhodnejšie, pretože ich možno prať a používať opakovane. Ďalším dôvodom pre uprednostnenie látkových plienok môže byť zdravie dieťaťa, pretože sa vyrábajú z prírodných materiálov a neobsahujú chemikálie, bežné v jednorazových plienkach. Sú mäkšie a príjemnejšie na dotyk ako jednorazové plienky a nehrozí pri nich riziko alergických reakcií.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest