Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Lalique L´Insoumis Toaletná voda pre mužov 100 ml

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 80806)
27,02
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Lalique L´Insoumis pre mužov vznikla roku 2016 ako pocta zakladateľovi značky, ktorým bol umelec René Lalique. Je určená pre charizmatického muža, dobrodruha a názorového vodcu, ktorý dokáže pretvoriť sny v realitu. Úvodná neošúchaná kombinácia bergamotu, rumu a bazalky prechádza do tradičného mužského srdca tvoreného levanduľou, čiernym korením a šalviou. Základ vytvárajú vzácne drevá, vetiver, pačuli a mach.

Vôňa tajomného lesa na deň aj večer

Parfum Lalique L´Insoumis je fougerová drevitá vôňa, ktorá vás zavedie do temného lesa ukrytého v rannej hmle, medzi ktorého stromami nesmelo prebleskujú slnečné lúče. Skvele vyjadrí vašu slobodu, nekonvenčnosť a zároveň nevyhnutnú záhadnosť, ktorá je taká lákavá pre ženy. Vôňa najlepšie vynikne v chladnejšom ročnom období, pri denných aj večerných príležitostiach.

Parfumy francúzskej značky Lalique

Francúz René Lalique sa v období secesie preslávil autorstvom šperkov a neskôr tiež sklenených dekorácií. Uplatnil sa tiež ako návrhár flakónov pre výrobcov parfumov. Vytvoril napríklad známy flakón parfumu Nina Ricci L'Air du Temps s uzáverom v tvare holubičky. Koncom 20. storočia začala spoločnosť Lalique vyrábať i vlastné parfumy, ktorých originálne flakóny dnes tvoria žiadané zberateľské edície. Svoje čestné miesto má medzi nimi aj pánska toaletná voda Lalique L´Insoumis vo fľaštičke s reliéfom papradia, ktorý Lalique uplatnil už na svojej známej váze Tourbillons z roku 1926.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: